Ünlüler dünyasında yaşanan evlilikler...

Rüya gibi başlayan evlilikleri hüsranla sonuçlanan magazin dünyasında büyük yankı uyandırmış evlilikleri ve boşanmaları sizler için derledik.

ÇAĞLA ŞIKEL - EMRE ALTUĞ

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'un birlikteliği 7 yıl sürdü. İstanbul Beykoz Adliyesi’nde görülen davayla ünlü çift 7 yıllık evliliklerini 10 dakikada sonlandırdı. Çağla Şıkel ve Emre Altuğ birbirlerinden hiçbir şey talep etmedi.

9 1

ALİ SUNAL - GÖKÇE BAHADIR

Ali Sunal Gökçe Bahadır çifti tek celsede boşandı. 3.5 yıl birlikte olan çift evlendikten 6 ay sonra ayrılık kararı aldı. Gökçe ve Sunal, karşılıklı anlaşarak boşanırken, duruşmada ayrılık sürecinde basına yansıyan hiçbir konu gündeme gelmedi. Gökçe Bahadır herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmadı.

9 2

ASLI ENVER - BİRKAN SOKULLU

Aslı Enver ve kendisi gibi oyuncu Birkan Sokullu'nun evliliği üç yıl sürdü. Aslı Enver'in “Şiddetli geçimsizlik nedeniyle evliliğin temelden sarsıldığı, karşılıklı fikir uyuşmazlığı yaşadıkları” gerekesiyle açtığı dava tek celsede karar bağlandı ve ünlü çift boşandı. Duruşmada söz alan Aslı Enver, boşanma konusunda anlaştıklarını ve birbirlerinden herhangi bir tazminat, nafaka ya da mal rejimine dayalı menkul ve gayrimenkul taleplerinin olmadığını belirtmişti.

9 3

İREM DERİCİ - RIZA ESENDEMİR

2014’te evlenen, ve aynı yıl ayrılığın eşiğine gelip son anda bu karardan vazgeçen İrem Derici ve Rıza Esendemir, yaşadıkları krizi aşamadı. İkili 2016 yılında tek celsede boşandı.Sık sık boşanacaklarına dair haberler çıkan İrem Derici ve Rıza Esendemir, çok geçmeden barışmış ve sosyal medyaya yükledikleri “Yanıp da bitmez köz gibiyiz” mesajlı aşk fotoğraflarıyla bu barışı ilan etmişti. Ancak barış havası çok sürmedi. Krizi bir türlü aşamayan çift, tek celsede evliliklerini bitirdi.

9 4