Uraz Kaygılaroğlu 'nun eski kilolu halini gören tanıyamıyor son haliyle uçurum var!

Melis İşiten ile 6 yıllık evliliğini bitirmesiyle gündeme gelen Uraz Kaygılaroğlu eski kilolu haliyle görenleri şaşırtıyor!

Sosyal meydayı aktif kullanan ünlülerden biri de Uraz Kaygılaroğlu olarak karşımıza çıkıyor. Ekrana ilk olarak 'Pis Yedili' dizisi ile çıkan Kaygılaroğlu 2014 yılında Melis İşiten ile 6 yıllık evliliğini boşanması ile son dönemlerde en çok dikkat çeken çifti olmuştu. Ancak başarılı oyunculuğu ile kendini dizi ve sinema projelerinde gösteren Uraz Kaygılaroğlu'nun eski kilolu halini gören resmen tanıyamıyor! 2011 yılında 'Pis Yedili' gençlik dizisi ile ilk kez buluşan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun o eski halinden eser kalmadı! Uras Kaygılaroğlu kimdir? Uras Kaygılaroğlu eğitim hayatı ve eski halini merak edenler için bir derleme yaptık!

8 1

Aslen Balıkkesirçli olan başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu 30 Haziran 1987 doğumlu! Eğitim hayatını Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirdi ve 2011 yılında izleyici karşısına kilo verme aşamasında oldu dönemlerde bir gençlik dizisi olan 'Pis Yedili' dizisinde 'Can' adlı karaktere hayat verdi.

8 2

Daha sonra Fox Tv'de 'Harem' dizisinde Feminen Ağa rolünü canlandırdı. Ancak rol aldığı pek çok dizi ve filmler arasında oyunculuğunun zirvede olduğu dizi TRT1 ekranlarında 'Baba Candır' dizisinde 'Haluk' karakterinde sergilediği başarılı oyunculuğu ile adından söz ettirdi. 

8 3

2014 yılında sürpriz bir şekilde Melis İşiten ile dünya evine girdi ve 5 Aralık 2016 yılında Ada adında bri kızı dünyaya geldi. 

8 4