Valentino Sampaio erkek hali nasıl Victorias Secert'in ilk transseksüel modeli oldu!

Vitoria's Secret'in ilk transseksüel modeli Valentino Sampaio erkek hali merak konusu oldu meğer psikoloğu 8 yaşındayken teşhisi koymuş!

Victoria's Secret'in dikkat çeken ilk transseksüel modeli podyumlarda boy göstermeye başladı! Podyumların kısa sürede dikkat çeken modeli olan 20 yaşındaki güzel Valentino Sampaio 8 yaşında psikoğunun transeksüel tanımını koydu ve şimdilerin merakla aranan ismi Valentino Sampaio ismini 10 yaşında aldı. Ünlü modeli gören transeksüel olduğuna inanmıyor. Victoria's Secret'in yeni modeli Valentino Sampaio'nun eski erkek hali merak konusu oldu. Fotoğrafları ile herkesi kendine hayran bırakan Sampaio Victoria Secret'ta ilk transseksüel modeli oldu. Valentino Sampaio kimdir, ne zaman erkek oldu? İşte güzel modelin hayatına dair tüm merak ettikleriniz elmaelma.com'da!

9 1

Güzelliği ile dikkat çeken 20 yaşındaki Valentino Sampaio aslında transseksüel bir model. Kısa bir süre önce 'Vogue' dergisinin kapağı olan Valentino Sampaio şimdilerde Victoria's Secret'ın modeli olarak ilk podyuma çıktı. Birden tüm dikkatleri üzerine toplayan Valentino Sampaio'nun erkek hali merak konusu oldu!

9 2

Geçtiğimiz aylarada Victoria's Secret'ın Pazarlama Direktörü Ed Razek defileler için, ''Transların olamayacağı kadar güzel bir yer" Ancak marka bu konuda bir adım atarak defilelerde trans bireye de yer verme kararı aldı.

9 3

Victoria Secret'ın Transseksüel Modeli Valentino Sampaio Oldu!

Vogue dergisinin kapak kızı olan Valentino Sampaio ilk transseksüel kadın kapak modeli olarak adını tarihe yazdırdı. Daha önce Elle dergisininde kapak kızı olan Valentino Sampaio geçtiğimiz haftalarda Victoria's Secret'ın melek bornozu ile fotoğraf paylaşarak mutlu haberi takipçileriyle paylaştı.

9 4