Vildan Atasever nişanlandı Erkan Akdemir ne iş yapıyor tanışma hikayeleri olay!

Ünlü oyuncu Vildan Atasever yakın çevresinin bulunduğu sade bir törenle Erkan Akdemir ile nişanlandı! Erkan Akdemir kimdir tanışma hikayeleri olay!

Ekranlarda bir çok projede yer alan ünlü oyuncu Vildan Atasever yakın çevresinin bulunduğu Çatalca'daki çiftlik evinde sade bir tören ile Erkan Akdemir ile nişanlandı. Yakın dostlarının bulunduğu nişan törenindeki mutlu anlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Vildan Atasever'in nişanlası Erkan Akdemir kimdir, ne iş yapıyor? Tüm gözler ünlü oyuncunun nişanlısı Erkan Akdemir'e çevrilmiş durumda İşte müstakbel eşi Erkan Akdemir ve ilginç tanışma hikayeleri hakkında tüm merak edilenler elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

5 1

Bir çok projede yer alan ünlü oyuncu Vildan Atasever geçtiğimiz gün Erkan Akdemir ile sade bir tören ile nişanlandı. Çatalca'daki çiftlikte nişanlanan çiftin mutlu anlarına aileleri ve yakın dosları yer aldı.

5 2

BELGRAD ORMANINDA TANIŞTILAR!

Geçtiğimiz Ağustos ayında Belgrad ormanında yürüyüş yaparken tanışan ünlü çift bir süre arkadaş kaldıktan sonra çiftin bu arkadaşlığı kısa bir süre sonra aşka dönüşmüş. Ünlü oyuncu tanışma hikayelerini  “Kısa süreli bir arkadaşlık döneminden sonra ikimizde ilişkimizi resmiyete taşımak istedik.'' diyerek anlattı.

5 3

''Ailelerimiz tanıştı ve ilişkimizi destekledi. Bugün yeni bir güne uyandım ve çok mutluyum.'' diyerek evliliğe adım süreçlerini ''Ailelerimiz arasında örf ve adetlerimize uygun bir şekilde isteme ve nişanımız oldu.'' diyerek devam etti.

5 4