11 yılda 20 hayaletle seks yaptım diyen kadının son iddiası şoke etti

11 yılda 20 hayaletle seks yaptım diyen Ametist Realm, gerçek olduğunu iddia ettiği deneyimlerini İngiltere'de yayınlanan 'This Morning' programında anlattı.

Ametist Realm 30 yaşında İngiltere'de yaşayan bir kadın. 11 yıldan uzun süredir sadece 'hayaletlerle seks' yaptığını açıklayan genç kadın ülkenin en çok izlenen sabah programına konuk oldu. Anlattıkları hem izleyenleri hem de program sunucularının ağzını açık bıraktı. Avustralya'ya yaptığı bir ziyaret sonrası ruhani bir figürle karşılaştığını anlatan Ametist, 11 yılda 20 farklı hayaletle cinsel ilişkiye girdiğini söylüyor. İlk deneyimine ilişkin ise şunları söyledi:

"Bir gün, ben çalılık boyunca yürürken doğanın keyfini çıkarırken, aniden bu inanılmaz enerjiyi hissettim. Yeni bir sevgilinin geldiğini biliyordum. Onu görmesem de onu hissedebiliyorum ve seks yapabiliyorum. Kilolu gibiydi, bacaklarım üzerinde baskı hissettim. Aynı zamanda fiziksel nefes ve okşamalarda."


6 1

Ametist ilk deneyiminden 6 ay sonra Avustralya'daki hayaletin İngiltere'ye geldiğini ve aralarındaki enerjinin hala güçlü olduğunu iddia ediyor. 

6 2

BEBEK SAHİBİ OLMAYI DÜŞÜNÜYORUZ

Ametist uzun süredir çok fazla hayaletle birlikte olmasına karşın uzun soluklu bir ilişki istediğini söylemesi program sunucularını hayrete düşürdü. Ancak Ametist'in sözleri bunlarla da sınırlı kalmadı. Şuanki ilişkisinin çok ciddi olduğunu ve hayalet bir bebek sahibi olmayı düşündüklerini söyledi. Bunun nasıl olacağına ilişkin soruya ise Ametist, bazı bebek ruhların insan bedenlerine saklandığı ve bunun kendisinin de başına gelmesini istediği şeklinde yanıtladı. 

6 3

NİŞANLISI ANLADI

10 yıl önce hayatında bir erkek olduğunu ve onunla nişanlı olduğunu anlatan Ametist, hayaletle seks sonrası nişanlısının onu aldattığını hissettiğini ve ilişkilerini bitirdiklerini söyledi. 

6 4