Ağır Yaşamlar Maja Radanovic erkek arkadaşı onu terk edince...

Ağır Yaşamlar Maja Radanovic'in hikayesi yürek burktu. Çorabını bile yardım olmadan giyemeyen genç kadın programı terk etti. İşte nedeni ve acıklı hayatı...

Maja Radanovic, ABD'nin Oregon, Portland bölgesinde yaşayan 33 yaşında bir obezite hastasıydı. TLC'de yayınlanan Ağır Yaşamlar programı onun hayatta kalması için belki de son şansıydı. 

10 1

Sırp göçmeni bir ailenin kızı olan Maja, daha küçük yaşlarda anne ve babasının ayrılması sonrası yeme bağımlısı oldu. Ailesindeki çöküşün üzerine annesinin yaşamlarını sürdürmesi için uzun saatler çalışmak zorunda kalması Maja'yı da sevgisiz bıraktı. 

10 2

Maja, yaşadığı duygusal boşluğu yemek yiyerek gidermeye çalıştı. Başlarda kendini daha mutlu hissetti ancak yaşı ve kilosu ilerledikçe hayatı kabusa döndü. 18 yaşına geldiğinde artık 181 kiloydu ve hareket etmesi gittikçe zorlaşıyordu. 

10 3

Maja 24 yaşına geldiğinde nişanlandı, hayatında yeni bir dönem başladığı için mutlu olan Maja kiloları nedeniyle çocuk sahibi olamayacağını öğrenince yeniden çaresizliğe düştü ve nişanlısından ayrıldı.

10 4