Ağır Yaşamlar Sean Milliken 29 yaşında yaşamını yitirdi

Ağır Yaşamlar Sean Milliken 29 yaşında hayatını kaybetti. Mide ameliyatı sonrası 181 kilo vermeyi başaran Sean Milliken annesinin ölümü sonrası dayanamadı.

TLC'de yayınlanan Ağır Yaşamlar programında en dikkat çekici hikaye ve kiloya sahip olanlardan biriydi Sean Milliken. Anne ve babasının bozuk ilişkisi onu erken yaşta yeme bağımlısı yapmıştı. Anne ve babasının boşanması sonrası ise işler Sean için iyiden iyiye kötü gitmiş ve genç yaşında kiloları yüzünden yatalak olmuştu. Annesi Renee ise babasından velayeti alıp oğluna bakmaya başlamıştı. Anne oğul arasındaki duygusal ilişki Sean'ı hayatta tutan tek şeydi. 

6 1

Tüp mide ameliyatı için Houston'a gittiğinde 408 kilo olan Sean, doktorların diyetini zor da olsa kabul etmiş ve kilo vermeye başlamıştı. Ameliyat sonrası hayatını düzene koymaya çalışan ve babasıyla yaşadığı geçmişle yüzleşen Sean Milliken hayatını yoluna sokmayı başarmıştı. 

6 2

Hayattaki tek dayanağı olan annesi ise bir süre önce böbrek yetmezliği nedeniyle hastalandı. Kısa sürede durumu kötüleşen Renee yaşamını yitirdi. Annesi Renee'nin hayatını kaybetmesi Sean için de bir yıkım oldu. 

6 3

Annesinin ölümüyle ilgili "Böbrek yetmezliği olduğunu söylediler ve başaramadı. Birkaç hafta önce vefat etti ve ben harap oldum ve şimdi ne yapacağımı bilmiyorum çünkü annem benim için her şeydi" dedi. 

6 4