Aşkın gözleri bu kadar kör olabilir mi?

Tıpkı sıradan insanlarda olduğu gibi gösteri dünyasında da ünlüler bazen gönül işleri söz konusu olduğunda şaşırtan kararlar verebiliyorlar. Özellikle konu gözleri kör aşksa...


Müzik dünyasının 'eski tüfeklerinden' Bryan Ferry, geçtiğimiz yılın son günlerinde genç sevgilisi Amanda Sheppard ile evlendi.

29 yaşındaki halkla ilişkiler uzmanı Sheppard ile 66 yaşındaki Ferry'nin düğünü Turk ve Caicos adalarındaki lüks bir mekanda yapıldı. Bu, Sheppard'ın ilk, dört çocuk babası Ferry'nin ise ikinci evliliği.

İşin en çarpıcı yanı ise çiçeği burnunda gelinin, Ferry'nin oğlunun eski flörtü olması.
21 1


Tıpkı sıradan insanlarda olduğu gibi gösteri dünyasında da ünlüler bazen gönül işleri söz konusu olduğunda şaşırtan kararlar verebiliyorlar. Gösteri dünyasının şaşırtan aşkları ve bu aşkların kahramanlarını sizler için derledik!

Brian Ferry ile Amanda Sheppard 2008 yılından bu yana birlikteler. Ancak Sheppard, Ferry'den önce ünlü müzisyenin oğlu Isaac ile birliktelik yaşadı.
21 2

Daha sonra da Ferry ile Sheppard birbirlerine aşık oldu. Ama her ikisi de bu konunun gündeme getirilmesinden çok hoşlanmıyor.
21 3

Ferry ile Sheppard bundan beş yıl önce, genç kadın ünlü şarkıcı Ferry'nin oğluyla flört ederken tanıştılar. Daha sonra iki genç arasındaki aşk bitti ve Amanda Sheppard müziğin yaşayan efsanelerindeh Bryan Ferry ie birlikte olmaya başladı.
21 4