Ayak şekline göre karakter analizi

Ayak şekline göre karakter analizi nasıl yapılır? Ayak şekilleri neyi ifade ediyor? Ayak parmaklarınızın şekli kişiliğinizi ele verdiğini biliyor muydunuz?

ROMA AYAĞI ŞEKLİ

Bu ayak şekli insanların ayak baş parmağı ve ikinci baş parmağı aynı uzunluktadır. Bu ayak şekline sahip olanlar ise özgürlükçü, maceraperestlerdir. Herhangi bir konuda konunun ilgi odağı olmaya bayılırlar. Genellikle yaşamda oldukça başarılıdırlar. Aşk hayatları onlar için vazgeçilmez bir tutkudur.

4 1

KISA PARMAK ŞEKLİ

Genellikle bu ayak şekline sahip olanlar sır saklamaya konusunda oldukça başarılıdırlar. Yakın arkadaş veya sıradan birinin problemini çözme konusunda duruma el atacak kadar sahiplenicidirler. Keyiflerinden asla ödün vermemekle beraber partnerlerine oldukça düşkündürler.

4 2

YUNAN AYAĞI ŞEKLİ

Bu ayak şekli ikinci ayak parmağı baş parmağa göre daha uzundur. Bu ayak şekline sahip olanlar genellikle kısa sürede plan yapmayı seven en ufak şeylerle mutlu olabilen ve heyecanlanabilen insanlardır. Her ne kadar stres karşısında dayanıklı olmasalar bile cinsel hayatlarında yönetmeye bayılırlar.

4 3

ÇİFTÇİ AYAĞI

Tüm ayak parmakların aynı uzunlukta olmasına denir.  Bu ayak şekline sahip olanlar genellikle güvenilir, vicdanlı, düzen ve temizlik konusunda oldukça titiz davranırlar. Duygularını gizlemede oldukça başarılıdırlar.

4 4