Baba Vanga kimdir 2019 kehanetleri olay Putin suikaste uğrayacak!

Baba Vanga kimdir, nereli? Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri ortaya çıktı. Baba Vanga'ya göre 2019'da Putin suikaste uğrayacak, Trump da hastalanacak.

Kehanetlerinin yüzde 65 doğru çıkan, Balkanlar'ın Nostradamus'u olarak bilinen kör kahin Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri olay. Daha önce 11 Eylül saldırılarını, DAEŞ'in yükselişini ve Brexit'i bilen Baba Vanga'nın ölümünün üzerinden 25 yıl geçmesine karşın kehametleri ilgi görüyor. Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri arasında ise dünyanın iki güçlü lideri olan Vladimir Putin ve Donald Trump'la ilgili dikkat çeken detaylar var. 

5 1

Baba Vanga'nın 2019 kehanetlerine göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin bir suikaste uğrayacak. Baba Vanga'nın 2019 kehanetlerine göre Putin'in karşı karşıya kalacağı tehdidin kendi güvenlik ekibinin içinden gelecek. Ancak Baba Vanga'nın kehanetlerinde Putin'in saldırı sonucu ne olacağına dair bir kehanet yok. 

5 2

ABD Başkanı Donald Trump'la ilgili kehanet ise korkutucu. Ünlü liderin gizemli bir hastalığa yakalanacağı ve hastalık sonrası beyin travması geçirip sağır olacağı var. 

5 3

Vangelia Gushterova'da doğmuş olan Baba Vanga, 1996 yılında 85 yaşında vefat etti. Ancak, ülkesi Bulgaristan'da ölümünden sonra çok önemli bir ün kazandı. Çocukluk döneminde karşı karşıya kaldığı bir kasırga sonrası gözlerini kaybeden Baba Vanga'nın gelecekle ilgili yüzlerce tahmin yaptığı, uzaylılarla konuştuğu rivayet ediliyor. 

5 4