'Bizimkisi bir garip aşk hikayesi'

Onlar tüm dünyanın konuştuğu evli çiftler... İlişkilerine kimse ciddi gözüyle bakmazken hala mutlulukla aşklarına devam ediyorlar.


Khloe Kardashian ve Lamar Odom
Evlilik yıldönümleri: 27 Eylül 2009

Onlarınki hızlı bir aşk hikayesi… Aynı ay hem nişanlandılar, hem de evlendiler. Khloe, Lamar'ın eski kız arkadaşından olan iki kızını hiç sorun etmedi. Magazin dünyası da onların mutlu aşkını şaşkınlıkla izliyor.
11 1

Kendi sözleriyle aşklarını böyle anlatıyorlar:

"İki yıl önce hayatımın aşkı ve en yakın arkadaşımla evlendim. İki yıl! 730 günün geçmiş olduğuna bile inanamıyorum. Hala adımı söylediğinde yanaklarım kızarır. Hala kapıdan girdiğini gördüğümde dünyalar benim olur. Ben kesinlikle dünyanın en şanslı kızıyım ve her gün bunun için şükrediyorum." (Khloe, kendi bloğundan)
11 2

Katy Perry ve Russell Brand
Evlilik yıldönümleri: 23 Ekim 2010

Çılgın bir geçmişe sahip adam ve pamuk şeker bir kadın… Onlar da çok beklemeyenlerden… 2009 yılının Eylül ayında tanışır tanışmaz nişanlandıklarını duyurdular. Başta kimse ciddiye almamıştı ama evlendiler!
11 3

Kendi sözleriyle aşklarını böyle anlatıyorlar:

"İlk buluşmadan itibaren değiştim ben. Daha fazla kadın olmadı. Aslında binlerce kadın oldu. Hepsi de o! her sabah uyanıyorum ve o bambaşka bir kadın oluyor. O beni seçti, beni sakladı, kendine zincirledi. Şimdi benim hayatım oldu, benim güzel kadınım…" (Russel Brand, kitabı My Booky Wook)
11 4