Bu ünlüler komşularını çıldırttı!

Milyonlarca kişinin hayran olduğu, 'bayılarak' izlediği ünlüler bazen çevrelerini canından bezdirebiliyor!


Evinde tadilat yaptırdığı için komşularını kızdırdı! Genç oyuncu Fahriye Evcen, İstinye'deki evinde tadilat yaptırmaya karar verince başına dert açıldı. Evcen'in yaşadğı sitenin yöneticisi genç oyuncuyu mahkemeye verdi.
Yönetici; avukatı aracılığıyla mahkemeye verdiği dilekçesinde üç bloktan oluşan sitede 2010 yılında dış mantolama yaptırıldığını ve bu işlemin garanti kapsamı altına alındığını anlattı.Site yöneticisi Fahriye Evcen'in oturduğu daireye klima ve çanak anten taktırdığı, klimanın tahliyesi için dış cepheye doğru duvarı deldiği ve anten kablolarını da buradan geçirdiğini belirtti.
12 1

Evinin bahçesinde basketbol sahası yaptırınca!
Ünlü aktör Leonardo DiCaprio, evinin bahçesine yaptırdığı basketbol sahası yüzünden komşuları tarafından mahkemeye verildi.
DiCaprio'nun Los Angeles'taki komşuları Ronald ve Joan Linclau, oyuncunun evinin bahçesine yaptırdığı basketbol sahası ve bazı ekler nedeniyle evlerinin zarar gördüğü gerekçesiyle dava açtı.

12 2

Dava dilekçesinde, oyuncunun çiftin evinin bulunduğu sahaya da kötü niyetli olarak girdiği, çitleri kaldırttığı, toprağı ve çevresini kazdırdığı, bunun da çiftin evinin bulunduğu yerin dengesini bozarak zarar yarattığı iddiaları yer aldı. Linclau çifti, bu zararın 250 bin dolara yakın olduğunu ve ünlü oyuncunun kendilerinin bu çalışmaları durdurması yönündeki taleplerini de duymazlıktan geldiğini ileri sürdü.
12 3

Çok gürültü ediyordu!
Şu sıralar Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Burak Özçivit de bir dönem komşularıyla tatsızlık yaşamıştı. Komşuları genç aktörün gece yarısından sonra aşırı gürültü yapmasından şikayet ediyordu. Özçivit de "Sürekli beni gözetliyorlardı. Bu duruma daha fazla dayanamazdım” diyerek o evden taşındı.
12 4