Duşa girdiğinizde ilk yıkadığınız yer kişiliğinizi ele veriyor

Duşa girdiğinizde ilk yıkadığınız yer kişiliğinizi ele veriyor. İşte saçtan ayağa ilk yıkadığınız yere göre kişiliğinizin ipuçları ortaya çıkıyor.

Banyoya girdiğinizde vücudunuzun ilk neresini yıkarsınız? Bugüne kadar buna hiç dikkat etmediyseniz bir düşünün. Çünkü banyodaki alışkanlıklarımız aslında kişiliğimiz hakkında birer ipucu veriyor. Üstelik bu ipuçları yüzyıllar öncesinden geliyor. İşte vücudun bölgelerine göre kişilik analizleri...

11 1

Duşa girdiğinizde ilk olarak ayağınızı yıkıyorsanız bu sizin alçakgönüllü bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Duşa girince ilk olarak ayağını yıkayanların gerçekçi oldukları ve hayatta sahip olduklarına minnettar olduğuna inanılır.


11 2

Duşa elleri yıkayarak başlayanlar için ise güçlü ve dayanışmacı deniliyor. Duşa girdiklerinde ilk olarak ellerini yıkayanlar korkularının hayatlarını etkilemesine izin vermezler. İdealisttirler ve haklarını savunurlar.

11 3

Yüzünü yıkayarak başlayanlar için ise dış görünüşlerini çok önemseyen başkalarının da onlar hakkındaki görüşlerine çok dikkat eden insanlar derler.  Kolay stres olurlar ve genelde utangaçtırlar.

11 4