Genç kızın elbisesinden fare leşi çıktı!

24 yaşındaki Cailey Fiesel, dünyaca ünlü bir hazır giyim markasından alışveriş yaptı fakat elbisenin içinden fare leşi çıkınca, Cailey markaya dava açtı!

24 yaşındaki genç kız, ünlü hazır giyim markası Zara’dan alışveriş yaptı ve hayatının en iğrenç deneyimini yaşadı. Cailey Fiesel, kıyafetine dikilmiş bir fare leşi buldu!
6 1
New York’ta yaşayan Cailey Fiesel, elbiseyi aldıktan sonra dolabına astı ve birkaç hafta sonra işe giderken ilk defa giydi. İşe geldiğinde üzerinde tuhaf bir koku hissetti. bu pis koku tüm çabalarına rağmen gitmiyordu.
6 2
Günün ilerleyen saatlerinde elbisesinden bir ip sarktığını hissetti ve koparmak için aşağı eğildi. İşte Cailey Fiesel, kendisini şok edecek şeyle o anda karşılaştı!
6 3
Bir görgü tanığı şu şekilde anlatıyor: ‘Üzerindeki şoku atlatmak için dikişlerin üzerinde elini birkaç kez gezdirdi. Şişkinliği hissetti ve bir anda onu rahatsız eden şeyin sarkan bir iplik olmadığını, bacağına sürtünen şeyin elbiseye dikili duran bir fare pençesi olduğunu fark etti. Ölü bir farenin pençesi!’ Hemen elbiseyi üzerinden çıkarmak için koşan Fiesel, elbiseyi çıkardığında kemirgeni dikişin içerisinde gördüğünü iddia ediyor.
6 4