Giftibox'tan sevgiliniz için kutu kutu hediyeler

Bu yıl Giftibox’ın macera, lezzet ve kişisel bakım hediye kutularından birini seçip sevdiğinize farklı bir deneyim hediye edin!

5 1

Maceraperest sevgilinize Giftibox’ın Aksiyon veya Adrenalin deneyim kutusu hediye edin.
Birçok şehirden heyecan dolu 60 aktivite seçeneğini sunan Adrenalin Hediye Kutusu’yla; sevgilinize uçma hissini iliklerine kadar yaşayacağı Bungee Jumping, Alaçatı’da rüzgara teslim olacağı Kitesurf dersi, sert nehirlerin sularında yapılan rafting ya da ya da uçuş simülatörüyle bir günlüğüne pilot olmanın heyecanını yaşayacağı uçak kullanma deneyimi hediye edebilirsiniz.


Aksiyon Hediye Kutusu’yla heyecan dolu 50 sportif aktivite seçeneğini sevgilinize hediye edin, bu yıl başlamak istediği spora ilk adımı Giftibox’la atsın. Yelkenleri rüzgarla doldurup denizlere açılacağı özgür dakikalardan, minik arabaların içinde yaşayacağınız büyük heyecanlara kadar birçok eğlenceli sportif aktivite seçeneği bu kutuda!
5 2

Kendine bir gün ayırıp yenilenmek ve bakım yaptırmak isteyen sevgiliniz için Giftibox’ın Bakım veya Relax deneyim kutularından hediye edin

Farklı şehirlerden 180 değişik seçenekle kendini yenilemek isteyen sevgilinize Relax Hediye Kutusu hediye edebilirsiniz. Yoğun iş hayatına keyifli ve dinlendirici bir mola vermek isteyen sevgiliniz Bali masajı ile yorgunluğunu atabilir, tuz terapisi ile toksinlerden arınabilir, pilates ile sağlıklı bir bedene sahip olabilir.

Farklı şehirlerden 140 değişik bakım seçeneği sunan Bakım Hediye Kutusu ise sevgilinizin güzelliğine güzellik katacak! Ona kendini şımartması için profesyonel makyaj, saç bakımı, masaj veya saç kesimi hediye edebilirsiniz.
5 3

Sevgilinizin yeni yıl kararları arasında mutlaka denemediği bir sporu denemek, şehirde farklı mekanları ve tatları keşfetmek ve kendine daha iyi bakmak vardır! Giftibox’ın farklı temalardaki yüzlerce hediye seçeneğinden biri mutlaka tam sevgilinize göre!

Giftibox’ın farklı temalı hediye seçenekleriyle ona öyle bir hediye verin ki maceracı ruhunu ortaya çıkarsın, spa'da bir gün geçirerek kendine zaman ayırsın ya da şehirde daha önce keşfetmediği lezzetleri keşfetsin! Sevgililer gününde Giftibox sevdiğiniz için en farklı deneyimleri bir araya topladı, size sadece birini seçmek kaldı.
5 4