Güne güzel başlamanın yolları nelerdir?

Ne kadar yoğun bir iş hayatınız olursa olsun isyan etmek yerine güne pozitif başlamak bütünü gününüzün mutlu ve dolu dolu olmasınız sağlar.

Çok yoğun bir iş hayatı temponu olabilir, çok fazla yoruluyor olabilirsiniz ancak hayatın getirisini elinizin tersiyle itip isyan etmek yerine gözünüzü açtığınız andan itibaren güne merhaba demeye ne dersiniz? Bugün sizler için güne olumlu ve pozitif enerjiyle başlamanın gününüzü dolu dolu geçirmenin püf noktalarını elmaelma.com okurları için hazırladık. Güne sıcacık bir merhaba demeye ne dersiniz? O halde yazımızı okumaya devam edin...

8 1

YAZI YAZIN!

Çantanızda iş yerinde nasıl yanınızda not defteri taşıyorsanız aynı şekilde yatağınızın hemen yanında bir not defteri ve kalem bulundurun. Kulağa ilginç gelebilir ancak gözlerinizi açar açmaz yazı yazmak zihninizin açılmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda uykuda gördüğünüz rüyaları yazıp hatırlamaya çalışarak kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olaracaktır. Neticede rüyada gördüklerimiz bilinçantımızın renkli kısımları ve rüyaları anlamak sizin kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır. 

8 2

GÜNE EGZERSİZLE BAŞLAYIN

Egzersiz hem daha rahat açılmanıza ve güne pozitif düşüncelerle başlamanıza yardımcı olacaktır. Yorgun iş hayatınıza sizi daha canlı ve enerjik başlamanıza fayda sağlayacaktır.

8 3

İÇECEĞİNİZİ YUDUMLAMADAN ASLA!

Güne kahve veya iyi demlenmiş bir çay yudumlamadan kendinizi dışarı atmayın. Çayınızı veya kahvenizi yudumlarken tadını alarak acele etmeden için daha sonra içtiğiniz içeceğin size enerji verdiğin düşünerek güne başlayabilirsiniz!

8 4