Hipnozla 36 bedene düştü işte inanılmaz hikaye!

İngiltere'de yaşayan 48 beden Laura'nın zayıflama hikayesi iş değiştirmesiyle başladı. Hipnoz ise imdadına bakın nasıl yetişti!

Londra'nın batısında yaşayan Ruislip'te yaşayan fast food meraklısı 32 yaşındaki Laura Lindores 40 kilo vermeden önce kilolarını saklamak için siyah tişörtlerin altına gizleniyordu. Bir pub'da barmaid olarak çalışan Laura öğlen yemeklerinde elma şarabı atıştırmalık tüketiyordu. Akşam yemeklerinde ise fast food yada pizza şipariş ediyordu. 

9 1

Laura kilolu geçmişiyle ilgili şunları söylüyor:

"Ben her zaman okulda tombul bir çocuktum ve her zaman arkadaşlarım gibi  güzel kıyafetlere sığabilmeyi diledim. Sadece herkes gibi olmak istedim hedefim her zaman sadece yağları saklayan kıyafetler bulmaktı. Gittikçe daha fazla depresif ve kontrolsüz, sağlıksız bir beslenme düzeni yaşamaya başladım. 

9 2

20'li yaşlarının ortaların geldiğinde Laura 48 bedene zor sığar olmuştu.  Bardaki işinden ayrılan Laura, evsizlere yardım eden bir kuruluşta çalışmaya başladı ve sağlıklı yemekler hakkında daha fazla bilgi edinmeye başladı. Kendi hayatında da değişiklik yapması gerektiğine karar verdi. 

9 3

Hayatında yaptığı değişiklik Laura'yı başarıya ulaştırdı. 48 bedenden 38'e kadar indi. Laura, 'Birlikte çalıştığım sağlık görevlileri ve yardıma ihtiyaç duyanlar hiçbir şekilde kilolu değildi. Ben de onlar gibi resmi bir sağlık görevlisi gibi görünmek istedim, örnek olmak istedim' diyor. 

9 4