Kadınlar, erkekler ve ilişkiler

Kadın - erkek ilişkisi her zaman gündemini koruyan, ilgi çeken bir konu olmuştur hep. Hele güzel bir kadın, yakışıklı bir erkek ve tutkulu bir aşk varsa, gözlerimiz hep o yöndedir. Kimi şarkıcı, kimi manken, kimi oyuncu… Hepsini bir araya getiren tek bi

Angelina Jolie - Brad Pitt

34 1
Onlara, 'en medyatik' çift dersek, herhalde abartmış olmayız. Artık herkes ilişkilerinin 'Mr. and Mrs.' Smith filminin çekimlerinde başladığını biliyor. İlişkileri başladığı sırada Brad, Jennifer Aniston ile evliydi. Angelina ve Brad dedikodulara rağmen ısrarla inkar etti ilişkilerini.
34 2
Ancak Brad, Jennifer'den boşanınca her şey ortaya çıktı. Çift, her yerde beraber görülmeye başladı. Brad, Angelina'nın sevgilisinin oğlu Maddox ve kızı Zahara'yı kucağından indirmiyordu artık.

Çiftin o gun bu gündür ilişkileriyle ilgili dedikodular hiç bitmedi. "Ayrılıyorlar, ayrıldılar" haberlerine aldırmadılar. 'Brangelina' çifti, Maddox (8), Zahara (5) ve Pax (6)'ın ardından Shiloh (3) ve aileye katılan ikizleri Vivienne ve Knox (18 aylık) ile tam altı çocuklu kocaman bir aile oldu.
34 3
"Yok öyle bir şey" deseler de, çift hakkında "ayrılıyorlar" dedikodusu son haftalarda yeniden gündemde. Brad Pitt'in son Altın Küre Ödülleri'ne yalnız katılması bu dedikoduyu güçlendiren en önemli sebeplerden biri.

İlişkilerinin akıbeti ne olursa olsun, en çok merak edilen, haklarında en çok haber yapılan çift yine onlar. Merak ediyoruz, merak etmekten kendimizi alamıyoruz.
34 4