Kalplerini korumak için buluştular

Bebek ve çocuklarda kalp sağlığına dikkat çekmek amacıyla tasarlanan 'Kalbim Seninle' projesi 26 sanatçıyı bir araya getirdi. Kampanyanın fotoğraflarını Yaşar Saraçoğlu çekti.


Bebek ve çocuklarda kalp sağlığına dikkat çekmek amacıyla tasarlanan 'Kalbim Seninle' projesi onlarca sanatçıyı bir araya getirdi. 26 ünlü sanatçı tam bir ay boyunca kalp sağlığına dikkat çekmek amacıyla çok özel fotoğraflar çektirdi.

Irmak Ünal
18 1

Selçuk Kaya ve Başak Çokan’ın projesi için fotoğrafları Yaşar Saraçoğlu çekti. Okyanus Kolejleri’nin desteğiyle gerçekleşen 'Kalbim Seninle'nin fotoğrafları yıl boyunca farklı mekanlarda sergilenecek.

Altan Gördüm
18 2

Projenin amacı bebek ve çocuk kalp sağlığı konusunda aileleri bilinçlendirmek. Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan kızları Zeyno, Yeşim Salkım-Hakan Eratik çifti kızları Ada, Ivana Sert oğlu Ateş ve Esra Erol da oğlu İdris Ali ile fotoğraf çekimlerine katıldı.

Arzu Balkan ve kızı Zeyno
18 3

Fotoğraf sanatçısı Yaşar Saraçoğlu’nun görüntülediği diğer ünlü isimler ise Mustafa-Emina Sandal, Selçuk Yöntem, Deniz Seki, Demet Şener, Mehmet Ali Erbil, Berna Laçin, Perihan Savaş, Oya Başar Emel Müftüoğlu, Levent Özdilek, Emre Kınay, Sibel Turnagöl, Altan Gördüm, Nurseli İdiz, Irmak Ünal, Cengiz Semercioğlu, Burak Hakkı, Şirin Sever ve Ömür Gedik oldu. Okyanus Koleji’nin destek verdiği projede, okulun öğrencileri de sanatçılarla röportaj yaptı ve fotoğraf çekimlerine katıldı.

Berna Laçin

18 4