Kendi idrarını içiyor bir de yetmiyormuş gibi...

Kanada'da yaşayan fitness uzmanı adamın rutinleri midenizi bulandırabilir. Yıllardır kendi idrarını içen adam kendi idrarıyla duş bile alıyor.

John Moniz-DePass bir zamanlar kainatın en yakışıklı yarışmasında yer almış, karizmatik bir adam. Eşi Dora Moniz-DePass ile mutlu bir evliliği var ama eşi tarafından öpülmesi mümkün değil... Neden mi?  46 yaşındaki fitness eğitmeni ve Instagram ünlüsü John, bir süre önce frutaryen beslenmeye geçti ve haftanın 5 günü kendi idrarını içmeye başladı. Evet yanlış duymadınız; kendi idrarını içiyor ve başka da bir gıda tüketmiyor.

4 1

EŞİYLE ÖPÜŞMÜYOR!

Hatta olayı bir adım daha öteye taşımış ve John Moniz-DePass idrarıyla zaman zaman yıkanmaya başlamış. John Moniz-DePass'ın detoks uzmanı eşi Dora ise bu hayat tarzını kabullenmiş olsa da bazı kararlar almaktan geri durmamış. Dora eşiyle asla öpüşmüyor. Sebebi ise eşinin bekleterek içtiği idrarının kokusu...

4 2

Kanada'da yaşayan çiftin yaşadıklarını eş Dora şöyle anlatıyor: "İlk başta oldukça iğrenmiştim. Buzdolabımda idrar vardı, yani hiç uygun değil. John bana idrar terapisi ile ilgilendiğini söylememişti, ben kokudan ve görüntüden anladım. Şok oldum."

4 3

Eşine ilk 6 ay kötü davranan Dora; eşinin 6-12 ay arasında beklettiği idrarıyla banyo yapmasına ilk zamanlar dayanamasa da o kokuya artık alışmış.

4 4