Kim Kardashian'a benzemek isteyen trans gencin son hali şoke etti

Kim Kardashian'a benzemek isteyen 17 yaşındaki trans genç Kairah Kelly 15 bin poundluk bir dizi operasyonla kendini baştan yarattı.

İngiltere'nin Kuzey Yorkshire bölgesindeki Middlesbrough kentinde yaşayan 17 yaşındaki Kairah Kelly görünüşünü Kim Kardashian'a benzetmek için 2 yılda tam 15 bin sterlin yani 130 bin Türk Lirası'ndan fazla para harcadı. Daha önce de Kim Kardashian'a benzemek için estetik operasyon geçirenlerin haberlerini okumuşsunuzdur. Ancak Kairah Kelly'nin hikayesi diğerlerinden ciddi oranda farklı. 

11 1

17 yaşındaki genç bir transeksüel. Kim Kardashian'a benzemeye karar verdiğinde ise görüntüsü bir oğlan çocuğu gibiydi. Ancak hiçbir zaman bir erkek gibi hissetmedi. Evinin içinde her zaman ojeler süren, yüksek topuklu ayakkabılar giyen biri oldu.

11 2

11 yaşına geldiğinde çevresi ve ailesi onun biseksüel olduğunu düşünüyordu. Ancak 15 yaşına geldiğinde Kairah Kelly bir transseksüelin hayatını içeren bir video izledi ve o yaşta yanlış bir bedene ve kimliğe sahip olduğuna karar verdi.

11 3

Görüntüsünün idolu Kim Kardashian gibi olmasını istiyordu ve bunu hemşire olan annesine anlattı. İlk iş olarak adını değiştirdi. Saçlarını uzattı bir yandan da hormon tedavisine başladı. Görüntüsü gittikçe bir kadına benzemeye başlamıştı. 

11 4