Mucize dördüzlerin son haline bakın iyi ki doktorları dinlememişler!

İrlanda'da 6 yıl önce doğan mucize dördüzler okullu olmaya hazırlanıyorlar. Yıllar önce doktorların yaşamazlar dediği dördüzlerin son hali 'mucize' dedirtiyor.

Grace Slattery, 3 yıl hamile kalmak için her yolu denedi. 3 hamileliği düşükle sonuçlandı. Umudunu kaybeden İrlandalı kadın ve eşi James yeni bir gebelik haberiyle havalara uçmuştu. Ancak doktora gittiklerinde onları hem iyi hem de kötü haberler bekliyordu. Doktor dördüze hamile olduğunu söyledi. Yıllardır çocuk hasreti çeken çift 4 bebek haberiyle hem sevindi hem de şoke oldu. 

6 1

Bebekler 17 haftalık olduklarında doktor dörtünün birden yaşamasının mümkün görünmediğini ve 2 tanesini aldırmasını önerdi. Üstelik genç kadın için hala yüksek düşük riski vardı ve tüm bebeklerin daha önceki gebeliklerinde olduğu gibi kaybedebilirlerdi. 

6 2

Ancak tüm risklere karşın genç çift bebeklerini aldırmadı. Zorlu geçen gebeliğin ardından bebeklerin tamamı canlı olarak dünyaya geldi. Ancak aralarından birinin organlarının yeri yanlıştı ve onları uzun ve zorlu bir tedavi süreci bekliyordu. Genç çift kendilerini bebeklerine adadılar. 

6 3

Uzun süre İngiltere ve İrlanda'da konuşulan mucize dördüzler artık okul çağındalar. 

6 4