Pirelli 2019 takvimi fotoğrafları bu yıl çok sıradışı!

2019 Pirelli Takvimi yayınlandı. Bu yıl 'Dreaming' temasıyla çıkan Pirelli 2019 takvimindeki fotoğraflar elmaelma.com'da. Pirelli 2019'da Gigi Hadid var.

Her yıl büyük ilgi gören Pirelli Takvimi, 2019'da "Dreaming" temasıyla tanıtıldı. Geçtiğimiz Nisan ayında çekimleri başlanan çalışmada, bu kez ünlü fotoğrafçı Albert Watson tarafından Miami ve New York'ta çekilirken, takvimin tanıtımı Milano'daki Pirelli Hangar Bicocca'da yapıldı.

12 1

2019 Pirelli Takvimi, kırk çekimden oluşurken kamera karşısına yine pek çok ünlü isim geçti. Akışta Gigi Hadid ile Alexander Wang, Julia Garner, Misty Copeland ile Calvin Royal III ve Laetitia Casta ile Sergei Polunin tarafından canlandırılan karakterlerin öyküleri anlatıldı.

12 2

Renkli ve siyah beyaz fotoğraflar, Albert Watson’un film sanatına duyduğu tutkudan alınan ilhamla sinematik 16:9 formatında çekildi.

12 3

Ünlü fotoğrafçı Watson, 2019 Pirelli Takvimi ile ilgili değerlendirmesinde, “Bu projeye diğer fotoğrafçılardan farklı bir şekilde yaklaşmak istedim ve bunun en iyi yolunun ne olacağını düşündüm. Sonuçta, derinliği olan ve bir öykü anlatan, güzel nitelikli fotoğraflar aradım.

12 4