Sapık dedeyi yakalatan detay! 3 yaşındaki torununa cinsel organını elletince...

İngiltere'de 3 yaşındaki kız torununa cinsel organını elleten dedeyi yine torunu ele verdi. Küçük kız annesine öyle bir şey söyledi ki...

3 yaşındaki torununa cinsel organına dokunmasını söyleyen büyükbabayı daha yeni konuşmaya başlayan torunun bir sözü ele verdi. 2015 yılında meydana gelen olayla ilgili yargılama sürece halen sürüyor. 

6 1

Aile ise olayı şöyle fark etti:

Olay olduğunda 3 yaşında olan küçük kız, 1 yıl sonra kardeşiyle birlikte peluş oyuncaklarla oynuyordu. O sırada küçük kız İngilizce argoda erkek cinsel organ anlamına gelen 'doodle'a dokunmak' ifadesini kullandı. Küçük bir çocuğun bu ifadeyi bilmesine şaşıran anne çocuğuyla konuşurken dedesinin ona cinsel organına dokunmasını söylediğini anlattı.

6 2

Olayı yargıya taşıyan anne ve baba, mahkemenin 70 yaşındaki dedeyi suçsuz bulmasıyla şok yaşadı. Dün hakkında mahkeme kararı verilen ve serbest bırakılan dede mahkemede kendini şöyle savundu:

6 3

"Odamda yatağımda çıplak halde oturuyordum. Torunum odaya girdi ve beni bu şekilde gördü. Bana dikkatlice baktı ve cinsel organıma dokunup dokunmak istediğini sordum. Odadan ayrılmadan önce bir kaç sadiye parmağıyla dokundu. Bu aptalcaydı kabul ediyorum."

6 4