Sevgilisini 'bakire seks robotu'na dönüştürmek için...

İngiltere'de sevgilisi 'bakire bir seks robotu'na dönüştürmek isteyen saplantılı bir adam genç kadına şiddet uyguladı. Mahkemede anlatılanlar ise kan dondurdu.

İngiltere'de yaşayan 33 yaşındaki Christopher Cooksey, 29 yaşındaki sevgilisi Stephanie Watkis'i 'bakire bir seks robotu'na çevirmek için evine hapsettiği ortaya çıktı.  2017 yılında bir spor salonunda tanışan çiftin ilişkisi normal başlamıştı. İlk haftalar her yeni çift gibi eğlenceli vakit geçirdiler. Ancak saplantılı kişiliğe sahip olan Christopher, sevgilisinin eski sevgilileri hakkında konuştuktan sonra içindeki canavarı ortaya çıkardı.

6 1

Kız arkadaşını bir gün evine çağıran Christopher, önce telefonuna el koydu ardından da ona sistematik işkence uygulamaya başladı. Sevgilisiyle zorla cinsel ilişkiye giren saplantılı adam ilişki sırasında genç kadını dövdü.  Sürekli olarak sevgilisine 'seni bakire bir seks robotu yapacağım, bu bir oyun değil' diyen Christopher, genç kadını yaraları görülmesin ve başı derde girmesin diye evinde günlerce tutsak etti. 

6 2

Genç kadının telefonundan çalıştığı şirketi arayan adam, Stephanie Watkis'in bir trafik kazası geçirdiğini ve işten ayrılması gerektiğini söyledi. 

6 3

Genç kadın şuan şiddetli travma sonrası stres bozukluğu ve depresyon tedavisi görüyor.

6 4