Tacize uğradıktan sonra... İşte Berlin'in gerçek Barbie'si!

ALMANYA'da yaşayan 27 yaşındaki Paris Herms'in göğüsleri tam 4 kilogram ağırlığında. Onu bu hale getiren ise acı bir taciz hikayesi.

Berlin'in Gerçek Barbie'si olarak bilinen anılan 27 yaşındaki model Paris Herms'in son yaptırdığı meme estetiği sonrası göğüslerinin ağırlığı 2'şer kiloya kadar çıktı. Almanya'nın en büyük göğüslü kadını olduğuna inanan Paris Herms'in yapmaya çalıştığı tek şey ise gerçek dışı bir görüntü ve hayranı olduğu Barbie'ye benzemek. Estetik operasyonları için bugüne kadar 200 bin TL'den fazla para harcayan Paris Herms'in estetik bağımlılığının altında korkunç bir hikaye yatıyor. 

7 1

Çocukluğundan beri Barbie'lerle oynamaktan hoşlanan ve kozmetiğe meraklı olan Paris Herms, küçük yaşlarda çirkin olduğu gerekçesiyle akranlarının zorbalığına uğramış biri. Yaşı ilerledikçe zorbalık tacizlere dönüştü ve Paris için güvensiz günler başladı. O zamanlar büyükannesi Doris Lemke onun kendine güvenini geri kazanması için 18 yaşında ilk estetik operasyon geçirmesi için izin verdi. 

7 2

Büyükannesi torununun görünümünden ve estetik bağımlılığından hoşlanmadığını söylüyor ve ekliyor: “Paris'in sahip olduğu tüm ameliyatlarla aynı fikirdeyim, ama kendini böyle anlatıyor çünkü o zorbalığa uğradı ve şimdi eskiden daha farklı görünmek istiyor.”

7 3

Sosyal medyada 200 binden fazla takipçisi bulunan Paris, iç çamaşırı ve mayo modelliği yapıyor. Paris erkeklerin kendisiyle birlikte olmak için yüksek miktarlarda para teklif ettiğini ancak asla böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini de söylüyor. 

7 4