Ünlülerin ilginç(!) çocuk yetiştirme yöntemleri

Onların yaşantıları da tıpkı aileleri gibi sıradışı ve abartılı! İşte annesi tarafından sıkı bir diyet yaptırılan, ağabeylerine özenip kendi cinsiyetini reddeden, genç kadınlar gibi alışveriş bağımlısı olan sıradışı Hollywood çocukları.


Başrolünü üstlendiği 'Moneyball' adlı filmle en iyi erkek oyuncu dalında Oscar adayı olan Pitt "Bazı sabahlar çocukları yataktan çıkarabilmek için onlara kahvaltıda Coca Cola vermeyi vaad ediyorum" diye konuştu.
20 1

Pitt "Kimi zaman odalarına gidip bağırıyorum. 'Kalkın haydi! İşte ayakkabılarınız burada, işte ayakkabılarınız burada. İşte bu da Coca Cola. Bunu için, hemen şimdi hepsini için' diyorum" şeklinde konuştu.
20 2

Brad Pitt ve Angelina Jolie daha önce de çocukları sürekli ellerinde cips paketleriyle görüntülendiği için eleştirilmişti.

Brad Pitt'in bu açıklamasının ardından bazıları 'demek o da mükemmel bir baba değil' yorumunu yaparken bazıları da 'Pitt şakacı kişiliğiyle tanınıyor. Kesin bu da o şakalardan biri' diye düşüncelerini açıkladı.
20 3

Victoria ve David Beckham'ın kızı Harper Seven, henüz 4 aylık ama bu kadar kısa zamanda magazin basınında yüzlerce fotoğrafı yayınlandı.
20 4