Unutkanlık için ne yapılması gerekiyor önüne nasıl geçilebilir?

Günümüzün problemi olan unutkanlığın önüne geçmenin en pratik yöntemlerini sizler için hazırladık! Sizde bu öneriler sayesinde unutkanlığa dur diyebilirsiniz.

AJANDANIZ HER ZAMAN YANINIZDA OLSUN!

Hemen hemen herkesin ortak problemi olan ajanda kullanamama durumlarınızı bir kenara bırakın ve ajanda kullanmaya başlayın! Yapmanız gereken işlerinizi veya arkadaşlarınızla olan planlarınız not alın! İleride bu yazılar size aynı zamanda hatıra olarak kalacaktır mutlaka okuyacak eğlenceli bir kaç satır çıkabilir!

5 1

DİL ÖĞRENİN!

Hafızanızı güçlendirmenin en iyi yollarından  bir taneside dil öğrenmekten geçiyor! Daha önce çok merak ettiğiniz bir dili öğrenebilir veya yarım kalan İngilizcenizi ilerleterek hafızanızı güçlendirebilirsiniz!

5 2

ALTIN KURAL SAĞLIKLI BESLENME!

Unutmayın her şeyin başı sağlık! Sağlık vücutta olup biten bir çok şeyi etkiliyor. Unutkanlığın zamanlı önlemini alabilmek için sağlığınıza ve beslenmenize çok dikkat etmeniz gerekiyor!

5 3

ARKADAŞLARINIZLA VAKİT GEÇİRİN!

Motivasyonunuzu arttıran arkadaşlarınızı her zaman yakınınızda tutun! Doya doya birlikte güzel anılar biriktirebileceğiniz güzel günler geçirin. Unutmayın bir şeyleri hatırlamak için yaşamak gerekir!

5 4