Yeni Ay bugün saat 06.46'da başladı işte burç burç etkileri...

9 Ekim 2018 Yeni Ay'ı saat 06.46'da başladı. Astrolog Funda Karavit Sağışman 9 Ekim Yeni Ay etkilerini burçlara göre elmaelma.com için anlattı.

elmaelma.com Astroloji uzmanı Funda Karavit Sağışman, bugün saat 06.46'da başlayan Yeni Ay'ın burçlara etkilerini sizler için yazdı. 9 Ekim 2018 Salı Yeni Ay'ın burçlara etkilerine ilişkin Funda Karavit Sağışman'ın yazdıklarının detayları... Bakalım Yeni Ay sizin burcunuzu nasıl etkileyecek?

"Terazi Burcunda Yeni Ay, bu sabah bu sabah 06:46 da meydana gelecek. Yeni ay, Satürn'den aldığı zorlu enerjiyle Plüton’a kare yaparak tohumları atacak. Değiştirecek, dönüştürecek, küllerinden yeniden ortaya çıkaracak.Yapılandıracak. Yeni Aylar, yenilik enerjileridir, bu evrede başlattıklarımızın meyvesini dolunaylarda almaya başlarız. Yeni Ayın yöneticisi Venüs, Retro ve üstelik zararda olduğu Akrep burcunda, Marsla mücadele ediyor. Merkür Terazide Uranüs’ ün etkisini almaya başladı, ani çıkışlar yapmaya hazırlanıyor, şok edici şeyler duyabiliriz.Ya da ağzımızdan ani öyle şeyler çıkar ki inanamayız, geçmiş, gelecek kolkola gezerken, örtbas ettiğimiz, unuttuğumuz, gizlide olan her şey ben buradayım diye bağırmaya başlayacak. Terazi bu adalet isteyecek, ilşkilerede denge isteyecek, ama dengemizi bulana kadar bütün devreler yanacak.

14 1

Maddi konuların , zorlukların krizlerin önemle üstünü vurguladığı bir Yeni Ay bu. Çok güvenme, güvendiğin dağlara kar yağmasın diyecek, hele birde ağır bir karma taşıyorsanız, elbet bedeli ödenecek. Bitmemiş aşklar, ödenmemiş borçlar, skandal ilişkiler, sırasını bekliyor. İçi kalbi, rahat olan huzurda kalsın. Köşede saklısı olan , biraz sakınsın derim ben. Venüs Mars tutkuyu arttırırken, kapılanın vay haline, cinsel olaylar yada cinayetler, istismarlar hakkını arayacak bu dönem. Kendine hakim olamayan, Plüton ile dönüşmeye hazır olsun. Sen, ben dengesi avaz, avaz bağırırken adil olan kazanacak kupayı alacak.Üşendiğimiz, sakındığımız vazgeçtiğimiz her şeyin karşımıza çıktığı tamamlanma süreci, Retro yarım kalan her şeyi bitirecek. Mücadele zamanı, düzen değişecek, aslında çok basit, hak eden hak ettiğini bulacak.

14 2

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, Yeni Ay, ilişkilerinizle ilgili yada ortaklaşa yaptığınız konularla ilgili yenilikler, yeni gündemler ortaya dökecek. Maddi konular, krediler, borçlarla ilgili konulara dikkat etmekte fayda var. Geçmiş borçlar, karşınıza dikilebilir. Kariyerinizle yada işinizle ilgili yeni bir mücadele ve dönüşüm sizleri bekliyor olacak.

14 3

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, Yeni Ay çalışanlarınız, işiniz ve sağlığınızla ilgili yenilikler veya yeni oluşumlar gündemde olacaktır. İşinizle ilgili zorlu bir mücadele sizi bekliyor olacak, özellikle partnerinizle ilgili yeni konular, yada daha önce duymadığınız meseleler, sizleri gerebilir, ortağınız var ise aranızda maddi konular gerginlik yaratabilir.

14 4