Boğa 3-9 Aralık haftalık burç yorumu

Boğa haftalık burç yorumlarına göre bu hafta Boğa burcu Yeni Ay etkisi ve biten Merkür gerilemesinin etkilerini yaşayacak. İşte 3-9 Aralık haftası Boğa yorumu.

Boğa 3-9 Aralık haftalık burç yorumu
-A A+

Boğa burcunu bu hafta neler bekliyor diye merak edenler için 3-9 Aralık haftalık Boğa burcu yorumunun detayları elmaelma.com'da. Astrolog Hande Kazanova 3-9 Aralık haftası Boğa burcu yorumlarını bu haftanın önemli Astrolojik olayları ışığında anlattı. 3-9 AralıkBoğa haftalık yorumlarına göre Boğalar rahat bir nefes alın çünkü Merkür gerilemesi sona eriyor. 6 Aralık'ta bitecek olan Merkür retrosu sonrası ise Boğalar 7 Aralık'taki Yeni Ay ile yeni bir döngüye girecekler. Merkür gerilemesi sırasında karar almakta zorlanan Boğalar için Yeni Ay rahatlatıcı bir etki yaratacak. İşte 3-9 Aralık Boğa burcu haftalık yorumlarının detayları...

"Bu hafta en fazla parasal konulara dikkat etmeniz gerekicek. Geleceğe yönelik işlerinizle, sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde sinirli, agresif, gergin etkiler altında olacaksınız. Diğer taraftan ortaklı bir takım adımlar atmak yada ikili ilişkilerde Merkür’ün bu alanlarda gerilemesinden kaynaklı yaşadığınız sıkıntılar varsa bu hafta Venüs’ün bu alanlarınıza geçmesiyle beraber olayları bütünüyle görecek ve ilişkilerinizi güzelleştirmek için uğraşacaksınız. Cuma günü bir Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay, ortak parasal konuları karşınıza getirebilir yada partnerinizin parası ile ilgili konular hızlanabilir siz de bu alanda önemli kararlar almak durumunda olabilirsiniz. Bir kredi altına girmek, bir borcun yükümlülüğünü üstlenmek, bir vergi işinizi halletmek gibi işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. Diğer taraftan çevrenizin yanıltıcı etkilerine karşı dikkatli adımlar atmanız gerekicek."

BOĞA NASIL BİR BURÇTUR?

Boğa burcu, devamlılığın, sağlamlığın burcudur. Kolay kolay sinirlenmez fakat sinirlendiği zaman dağları yerlerinden oynatabilirler. Boğa fiziksel temasta olmayı çok sever. O elle tutulur somut güzellikler peşindedir. Dokunabildiği, hissedebildiği güzellikleri sever. Mesela tadı güzel yemekleri, ağızda hoş bir esans bırakan şarapları, yattığı zaman yumuşaklık hissettiği yatağı… Doğada bulunmayı, toprağa basmaya bayılır. Ağır hareket eden, çok acelesi olmayan, anın keyfini çıkaran bir insandır. Rekabet ortamından kaçar ve risk almaktan hoşlanmaz. Tutucudur, elindekilerin devamlılığını getirmeye çalışırken bir yandan da onları sahiplenir. Güvenilirdir. Fakat öyle esnek, yeniliklere açık değildir.

Omuzların başlangıcına kadar enseyi temsil eder; boyun, boğaz kısmı. Lenflerde görülen tüberküloz, boğaz ağrıları, yağ kistleri, gözlerden ya da burundan boğaza akan akıntılar, bademcik iltihabı, boğaz bölgesinde ki kabarıklıklar Boğa burcunun rahatsızlıklarıdır.