Kova burcu aylık yorumları Ağustos 2018 aile işleri karışabilir

Kova burcu aylık yorumları Ağustos 2018 aşk, para, sağlık ve iş falı elmaelma.com'da. Ağustos 2018 Kova burcu yorumlarına göre aile ve parasal konular gündemde.

-A A+

Ağustos 2018 Kova burcu yorumları ile Ağustos 2018 Kova aşk falı, iş falı, para falı ve sağlık falı detayları ile bu ay Kova burcunu hangi günler ne bekliyor sorularının yanıtları elmaelma.com'da. Kova burcu aylık yorumlarına göre Ağustos ayında Kovaları bu ay aile ilişkileri konusunda zorlu günler bekliyor. 11 Ağustos'taki parçalı güneş tutulması Kova burcu etkilerini de haberimizden okuyabilirsiniz. 13 Ağustos'taki Mars gerilemesi ve 26 Ağustos'taki Dolunay da Kova burcunu parasal alanda etkileyecek ve hızlı kararlar almak zorunda bırakacak. İşte Hande Kazanova'nın Kova burcu aylık yorumları hakkında aktardıkları...

"Aile hayatınızdaki değişimler sizi zorlayabilir bu yüzden aile büyüklerinizle olan bağlantılarınızda dikkat edin sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. 

Eviniz, aileniz ve yuvanızda sakarlıklar, düşmeler, çarpmalar ve bu alanda yaşayabileceğiniz kazalar risk almaya yatkınlığınıza karşı dikkat edin. 7 Ağustos itibariyle Venüs Terazi burcuna geçicek ve seyahatleriniz hızlanabilir ve daha farklı insanlarla bir araya gelme arzusunda olabilirsiniz.

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI

11 Ağustos’ta oluşan parçalı güneş tutulması ikili ilişkiler ve özel hayatınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirecek. Merkür gerilemesiyle beraber daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış bir takım işlerinizi nihayete erdirme gibi etkilerle karşı karşıya olabilirsiniz. Önemli bir karar vermeden önce 19 Ağustos’ta Merkür’ün düzelmesini bekleyin. Merkür düzeldikten sonra bu alanlarda daha rahat hareket etmeye yatkın olabilirsiniz.

13 Ağustos’ta Mars, Oğlak burcuna kayıyor. Kadersel alanınızda değişiklikler olacak ve 27 Ağustos’a kadar yakın çevrenizdeki insanlar arkanızdan iş çevirebilir bu yüzden yakın çevrenizden kim varsa bu döngüde o insanların yaptıklarına ettiklerine birazcık daha dikkatli olmanız gereken bir dönem.

DOLUNAY

26 Ağustos’ta oluşan dolunay maddi konuda duygusal hızlı sonuçları karşınıza getirecek. Bu dönem içerisinde parasal konularda atacağınız adımların hızlandığını görebilir ve buna göre önemli sonuçlara varabilirsiniz.

27 Ağustos’ta Mars’ın düzelmesiyle beraber rahatlayacaksınız. Enerjinizde düzelmeler devreye girecek ama hala hareket etmek için uygun bir dönem olmayacak sevgili Kovalar.