Kova burcu haftalık yorumu Hande Kazanova 5-11 Kasım 2018

Kova burcu haftalık yorumu Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 5-11 Kasım haftası Kova haftalık burç yorumuna göre iş hayatınıza dikkat edin.

Kova haftalık burç yorumu 5-11 Kasım haftası için elmaelma.com'da. Kova haftalık burç yorumlarını elmaelma.com okurları için anlatan Hande Kazanova, bu haftaki Yeni Ay'ın Kova burcunu nasıl etkileyeceğinin detaylarını da verdi. Haftalık Kova yorumunda 5-11 Kasım2018 haftasında en kritik gün Çarşamba. 7 Kasım Çarşamba günü gerçekleşek olan Yeni Ay Kova burcu kariyer ve iş alanında etkileyecek. Fırsatlara açık olun. Kova haftalık aşk için ne diyor, Koç haftalık para ve iş yorumunda neler var? Kova haftalık yorumu detaylarını haberimizden okuyabilir yada haberimizdeki playerdan Hande Kazanova'nın anlatımıyla izleyebilirsiniz. İşte 5-11 Kasım Kova haftalık burç yorumlarının detayları... "Değişik ortamlarda farklı insanların yanında olmak isteyebilirsiniz. Uzak yerlerden alacağınız güzel haberlerle bu Pazartesi hayatınız keyiflenebilir. Aynı zamanda bu Pazartesi ve Salı önemli kararlar almamanız gerekiyor. Çünkü Çarşamba günü bir Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay’ı kariyer ve iş alanlarınızda yaşayacaksınız. Kariyer ve iş alanlarınızda almak istediğiniz önemli kararlar, atmak istediğiniz adımlar varsa bu Yeni Ay ile beraber gönül rahatlığıyla istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Son kez Jüpiter’den aldığınız desteklerle işlerinizde güzel bağlantılar içersine gireceksiniz. Arkadaşlıklarınızdan yana güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelecek. Geçtiğimiz yıllarda arkadaşlıklarınızı gözden geçirdiğiniz bir döngüydü şimdi artık çevreniz değişmeye başlıyor. Yeni insanlar tanışabilir, yeni arkadaşlıklar, gruplar, takım çalışmaları içersinde kendinizi bulabilirsiniz ama bu alanda güzel fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu alanda birden fazla iş ile uğraşıyorsanız gelirlerinizi arttıracağınız bir yıl içersinde olacaksınız. Seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz hareketli bir haftasonu sizi bekliyor olacak. Haftasonu ise hayatı daha güçlü etkilerle üzerinizde hissedeceksiniz."

KOVA BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ (21 OCAK– 19 ŞUBAT)

Kışın derinliğinin ve içe dönüklüğünün ardından, kış dönemine alışan insanlar, dinleyecekleri masal ve efsaneler kalmayınca daha farklı bir arayışa geçer. Kimileri karda gezintiye çıkar, kimileri evlerinde bir şeyle uğraşır, kimileri yeni şeyler icat ederler…

Mevsim soğuk olsa da oturmak ve kışın bitmesini beklemek Kova insanına uygun değildir. Yenilikler çıkarmak, icat etmek, farklı çözüm yolları bulmak, gözlemlemek Kova burçlarının işidir. Mantıklı, sağduyuludur. Gruplarla beraber hareket etmeyi sever kışın yalnızlığına inat. Ama gruplarla beraber olurken bireyselliklerini de unutmazlar. Güzel bir manzara karşısında uzaklara dalan, düşünen ve soğuğa, engellere karşı koyan bu insan kısıtlanmaktan çok fazla hoşlanmaz. Özgürlükçüdür. Fikirleri her zaman değerlidir ve kolay kolay inandığı ve bulduğu fikri değiştirmez. Hayatın çeşitliliği üzerine kafa patlatır ve bu çeşitlilikten daha iyi şeyler çıkacağına inanır bu dahi çocuk. Yine de her şeyi kabul eden biri olduğunu düşünmeyin, topluma ayak uydurmakta zaman zaman isyankâr ve asi olabilirler.

Güneş Kova’da, özgürlüğü ve orijinalliği ön plana çıkartırken, Ay Kova’da duygusal açıdan diğer insanlardan kopuk olabilinir. Merkür Kova’da bilimsel, farklı iletişimle ilerlememizi ister. Venüs Kova, bizi özgürlüğümüze düşkün kılar; ilişkilerimizde arkadaş olmak önemlidir. Mars Kova, toplumsal hareketlere ihtiyaç duyar. JüpiterKova, grupla yapılacak işlerin şansımızı açacağının göstergesidir. Satürn Kova, bilimsel metotların ön plana çıkması anlamına gelebilir.

Element: Hava

Nitelik: Sabit

Arketipler: Yenilik çıkarmak, ecat etmek, gözlemlemek

Madeni: Uranyum, gümüş

Uygun Taşı: Gök mavisi safir, akuamarin, ametist, yeşim, turkuvaz

Uygun Meslekler: Astrolog, pilot, mucit, makinist, teknoloji uzmanı, bilim-kurgu yazarı, bilgisayar, bilişim, teknoloji uzmanı, elektrik, elektronik, psikoloji.

KOVA BURCU KASIM AYI YORUMUNU VE MERKÜR GERİLEMESİ ETKİLERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar