Yay haftalık burç yorumları 18-24 Şubat 2019

Yay haftalık burç yorumları 18-24 Şubat haftası için Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Yay burcunu bu hatfa neler bekliyor işte yanıtları...

Yay haftalık burç yorumları 18-24 Şubat 2019

18-24 Şubat Yay burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Yay burcunu bu hafta neler bekliyor, Yay burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Yay burcu haftalık yorumları 18-24 Şubat haftası için 19 Şubat'taki Dolunay ve etkilerine dikkat çekiyor. Yay haftalık burç yorumları ve 19 Şubat Dolunay'ı Yay burcu etkilerinini detayları şöyle:

"Eğitim ayağınız ya da seyahatleriniz bu hafta önem kazanıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Aklınız uzun zamandır hayal ettiğiniz bir seyahatte olabilir. Bu seyahatin planlamaları ile uğraşabilirsiniz. Diğer taraftan hem sağlığınız hem de iş hayatınızdaki hızlı gelişmeler ve hareketlilik bu alanlarda planlarınızı gölgede bırakabilir. Ya da ani ve hızlı, beklenmedik kararlar alarak buna göre tepki verebilirsiniz. Esnek haftalardan bir tanesi olacak. 19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Kariyer ve işle ilgili konularda hızlı gelişmeler, adımlar ve kararların bu Dolunay ile beraber karşınıza geldiğini göreceksiniz. Salı günü itibariyle Güneş de ev ve aile alanlarına geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca eviniz ve aileniz her şeyden önemli olacak. Kendinizi bu alanda ortaya koyacaksınız. Dolunay tam bulunduğumuz alanın karşısında olacak. Yani siz eviniz ve ailenize ilgi göstermek isterken bu Dolunay’da kariyeriniz ve göz önünde bulunacağınız işlerinizle konuşulacaksınız. Bu işlerin daha fazla ön plana geçtiğini göreceksiniz. Dolunay zamanları her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamalısınız. Çarşamba ve cuma günleri önemli günler olacak. Ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla toparlayacak, özellikle çarşamba günü aile hayatınızda kalıcı adımlar atacaksınız. Cuma günü evle ilgili bir konu ortaya çıkabilir. Kendinizi çok şanslı ve iyimser görebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz ve olayları çok fazla abartmamalısınız. Bu dönemde büyük girişimlerden de uzak durmalısınız. Hafta sonu maddi konular çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Ailevi konularda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz."

Yorumlar