Yay haftalık burç yorumu Hande Kazanova 10-16 Eylül 2018

Yay burcu haftalık yorumu Hande Kazanova'nan 10-16 Eylül 2018 beklentileriyle elmaelma.com'da. Haftalık Yay yorumu aşk falı ve diğer detaylar haberimizde.

Yay haftalık burç yorumu Hande Kazanova 10-16 Eylül 2018

Yay haftalık burç yorumu elmaelma.com'da. Yay haftalık burç yorumunu Hande Kazanova anlattı. Haftalık Yay yorumunda 10-16 Eylül 2108 haftasında en kritik gün cuma. Bu güne aman dikkat.Yay haftalık aşk falı ne diyor, Yay haftalık para ve iş falında neler var? Yay haftalık yorumu detaylarını haberimizden okuyabilir yada haberimizdeki playerdan Hande Kazanova'nın anlatımıyla izleyebilirsiniz. İşte 10-16 Eylül 2018 haftalıkYay yorumu...

"Bu hafta oldukça şanslı olacak Salı ve Perşembe günlerini aktif kullabilirsiniz. Salı günü itibariyle Mars, Kova burcuna geçiyor. Yakın çevre ve iletişim alanlarınızda ilerleyecek. Enerjinizi, mücadele alanlarınızı yakın çevre alanlarınıza kaydırıyorsunuz daha fazla yakın çevrenizdeki insanlarla temas edebilirsiniz. Yaz döneminde yaşadığınız olayları düzeltmek için uygun bir dönem olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda bazı konuşmalar, bazı fikirler sizi desteklemeyebilir, hayal kırıklıkları devrede olabilir, anne - baba çekişmesi devrede olabilir. Toplumsal konularda ve kariyerinizle ilgili alanlarda Cuma günü önemli adımlar atmayın. Pazar günü kendinizi dışarı atabilir ve oldukça aktif bir güç geçirebilirsiniz sevgili Yay’lar."

YAY GENEL ÖZELLİKLERİ

Element: Ateş

Nitelik: Değişken

Arketipler: Genişlemek, uzatmak, keşfetmek

Madeni: Teneke, kalay, bakır

Uygun Taşı: Turkuvaz, yakut, lapis, lazuli

Uygun Meslekler: Akademisyen, gezgin, reklamcı, danışman, din adamı, yayıncı, avukat, tercüman, eğitim- öğretim, ihracat, alternatif tıp

Sonbaharın o kasvetli havasına alışmışızdır artık… Yavaş yavaş yeniyıl gelmekte ve yeniyılın tüm heyecanı ve umutları etrafı sarmaktadır. Bu hayattaki asıl amacı genişlemek, yeni şeyler keşfetmek ve araştırmak olan Yay burcu insanı, en soğuk havada bile neşesiyle, hareketli, kıpır kıpır tavırlarıyla herkesin ilgisini çeker.

Bardağın her daim dolu yanını görür, her daim yeniliklere açıktır çünkü o yeni gelen yıla göre hazırlık yapmaktadır, eskiyi çoktan bırakmıştır bile. Yerinde oturmayı sevmez, heveslidir. Küçük şeylerle mutlu olabilen Yay, şakacı, özgürlükçüdür. Yeni yerleri görmeyi ve keşfetmeyi sever. Pek çekincesi yoktur ve düşündüğünü hemen söyleme eğilimindedir. Zaman zaman iyimserliğin dozunu kaçırıp söylenen, anlatılan şeylere hemen inanabilir çünkü masalımsı ve gezgin dünyasında yalana ve iki yüzlülüğe yer yoktur. O kadar çoşku ve istekle yaşar ki, zaman zaman hal ve hareketlerinde aşırıya kaçan davranışlar gözlemleyebilirsiniz, duygularını abartarak dile getirebilirler. Soğuk kış gecelerinde insanın içini ısıtan şömine gibidir. O şömine yandıkça, karşısında durdukça anlatılan, paylaşılan ve öğrenilen bilgilerin çokluğundan başınız döner. O iyi bir anlatıcı, bilgi paylaşımcısıdır.

Güneş Yay burcunda özgürlüğü, neşeyi vurgularken, Ay Yay burcunda sezgileri ve rahatlığı öne çıkartır. MerkürYay’dayken, dağınık düşünce şekli hakim olur. VenüsYay, kısıtlanmayı ve sınırlanmayı sevmez. Mars Yay burcunda, macera peşinde koşan ve yerinde durmayan bir insandır. Jüpiter Yay’da genişlemenin ve büyümenin zenginliğidir.Satürn Yay ise, zaman zaman dogmatik düşüncelere kapısını açar. Kişi kendinden pek emin olmaz ama yıllar geçtikçe sistemini oturtur.

DETAYLI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar