Yengeç haftalık burç yorumu Hande Kazanova 4-10 Mart

Yengeç haftalık burç yorumu 4-10 Mart haftası için Hande Kazanova'nın astroloji öngörüleriyle elmaelma.com'da. Yengeç burcunu bu hafta neler bekliyor?

Yengeç haftalık burç yorumu Hande Kazanova 4-10 Mart

4-10 Mart Yengeçburcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Yengeç burcunu bu hafta neler bekliyor, Yengeç burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Yengeç burcu haftalık yorumları 4-10 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 4 Mart haftası Yengeç haftalık yorumlarında 5 Mart'ta başlayacak olan Merkür gerilemesi etkileri hakim. İşte bu hafta Yengeçleri bekleyen astrolojik gelişmeler...

"Başkalarının kaynakları ve para konularında yapılması gerekenleri göz önüne alarak girişimde buluncaksınız sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Banka alacak verecek dengesi bu hafta önem kazanırken diğer taraftan parasal konularda kafanız hızlı bir şekilde doğru iş birliklerine çalışabilir. Bu haftanın en önemli konusu salı günü yaşanacak Merkür gerilemesi olacak. Merkür sizin seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapacağınız iş alanınızda gerilecek sevgili Yengeç’ler. Bu yüzden bu alanlarda yaşayacağınız sıkıntı ve problemlere 28 Mart’a kadar dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda eğitim ile ilgili konularda da daha önceden yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin karşınıza gelmesi, hukuki birtakım adımlarda sıkıntı ve problemlerle karşılaşmanız, dış ticaret ya da yabancı insanlarla ilişkilerinizde birtakım sıkıntı ve problemlerin karşınıza gelmesi Merkür geri giderken kaçınılmaz olacak. Bu alanlarda daha önceden başlattığınız ama bir türlü tamamlamaya fırsatınızın olmadığı konu ve olayları tamamlamak adına harekete geçebilirsiniz. Daha önceden eğitim aldığınız bir yerle çalışabilirsiniz. Daha önceden iş ve ticaret yaptığınız insanlarla görüşebilirsiniz. Bu anlamda destekleneceksiniz ama diğer taraftan yeni insanlarla yapacağınız işler anlamında biraz sıkıntı ve problemlere özellikle bu hafta açık olmanız gerekecek. Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Çevre ve arkadaşlıklarınız, hayata bakış açınız değişecek. Fikirleriniz ve ideolojiniz, gelecek beklentilerinizin değiştiği bir döngü içerisine gireceksiniz. Bir yandan bu değişimlerden keyif almasını bileceksiniz. Sosyal çevre alanlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde yedi yıl boyunca bu değişimlerin tamamlandığını göreceksiniz. Bu hafta dış ortamlardan insanların söylediklerine çok çabuk kapılabilirsiniz. Birazcık daha mantıklı hareket etmeye özen göstermelisiniz. Hafta sonu ise özel hayatınızda güzel programlar hayata daha sağlam ve iyi bakmanıza neden olacak. Hafta sonu durum ve olayları çok daha rahat toparlayacaksınız. "

Yorumlar