ayak Haberleri

Topuk dikeni nasıl tedavi edilir? İşte en etkili yöntemi!

Yaşam kalitesini oldukça olumsuz etkileyen ve özellikle kadınlarda daha sık rastlanılan topuk dikeni tedavisine dair merak edilenleri sizler için araştırdık.

Evde kolay ayak bakımı için

Cildimiz kadar ayaklarımızında günlük bakıma ihtiyacı var bunun için evde ayak bakımı yapmanın önemini Medikal Ayak Sağlığı ve Bakımı Uzmanı Fulya Sarı anlattı.

Evde kolay ayak bakımı yapmanın püf noktaları!

Tüm gün kapalı kalan ayakları bakımı oldukça önemli evde ayak bakımı yapmanın püf noktalarını Ayak Sağlığı ve Bakımı Uzmanı Fulya Sarı anlattı!

İşte her gün ayakalarınıza yapmanız gerekenler!

Ayak bakımı yüz bakımı kadar önemlidir. Her gün ayaklara bakım yapılması gerekiyor. Medikal Ayak Sağlığı ve Bakımı Uzmanı Fulya Sarı günlük bakımları sıraladı!

Seneye de giyer mantığı yanlış!

Sağlıklı çocuk ayakkabısı nasıl olmalıdır? İşte sağlıklı ayakkabı alırken dikkat edilmesi gerekenler!

Günlük ayak bakımınızı ihmal ederseniz...

Bakım hayatımızın her alanında olduğu gibi ayaklarda da yerini almaktadır. Ayak sağlığınız için günlük yapmanız gereken bakım nasıl yapılır derledik.

Ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gerekenler!

Medikal Ayak Sağlığı ve Bakımı Uzmanı Fulya Sarı, ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor.

Sağlıklı ayaklar için tavsiyeler!

Podoloji Uzmanı Fulya Sarı, ayaklarımızın da cildimiz gibi günlük bakıma ihtiyacı olduğunu söylüyor. İşte Sarı’nın tavsiyeleri…

Gün sonunda ayak ağrıları neden olur?

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Selim Muğrabi, gün sonunda meydana gelen ayak ağrılarının nedenlerini ve ne yapılması gerektiğini sizler için anlattı.

Demet Akalın'ın ayaklarını görenler gözlerine inanamadı!

Şarkıcı Demet Akalın Instagram Story'de ayaklarının fotoğrafını çekip takipçileriyle paylaşınca sosyal medyada olay oldu. Akalın'ın ayaklarını görenler gözlerine inanamadı!

Ayak kramplarını açmanın yolu!

Ayak krampı her an her yerde meydana gelebilir. Kramp başladığında bir an önce geçmesini beklemekten başka neler yapabiliriz?

Biz bir de ayakları görelim

Harika makyaj ve saç modelleriyle öne çıkan fotoğrafların derinlerinde sizi çok şaşırtacak bir çirkinlik gizli! Bu ayaklara bakınca sonra ünlülerin 'düşman' sayısı artar mı dersiniz?

Ayak dekorasyonu

Ayaklar, daha da güzelleşiyor. Ayak yüzükleri, ayaklarınıza ve ayakkabınıza farklı bir hava katıyor.

Çok Okunanlar