diş macunu Haberleri

Diş fırçası alırken bu özelliklere dikkat edin!

 Sağlıklı ve güzel gülüşün sırrı doğru diş fırçası ve doğru diş macununda saklı! Peki doğru diş fırçası nasıl seçilir? İşte  yanıtı...

Çocuğunuz için diş macunu alırken dikkat!

Çocukların diş sağlığını korumak için diş macunu alırken nelere dikkat etmeli? Pedodontist Uzmanı Begüm Gök Çoban anne babalara önemli uyarılarda bulundu!

Çocuklar kaç yaşında itibaren diş macunu kullanmalı?

Dişin çürümemesi ve diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için çocuklar kaç yaşında diş macunu kullanmalı? Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban yanıtladı.

5 dakikada kendi sağlıklı diş macununuzu yapabilirsiniz!

Etkili ve sağlıklı sonuç elde etmek için kendi diş macununuzu kendiniz yapabilirsiniz! Diş Hekimi Pertev Kökdemir, sizin için tarifini paylaştı!

Evde kendi zerdeçallı diş macununuzu yapın!

Sağlıklı gülüşler için evde zerdeçallı diş macunu yapmaya ne dersiniz. Dişler için oldukça sağlıklı olan bu macunun faydaları saymakla bitmiyor!

Evde kendi diş macununuzu yapabilirsiniz!

Evde diş macunu nasıl yapılır? Beyaz dişler ve sağlıklı gülüşler için kendi diş macununuzu kendiniz yapabileceğinizi biliyor muydunuz

Ağrılı sivilcelerden tamamen kurtulma yolları!

Ağrılı sivilceler nasıl geçer? Ağrılı sivilceler için doğal tedavi yöntemleri var mı? Toplumsal bir sorun haline gelen sivilcelerin üstesinden gelmek için...

Diş beyazlatmak için kullandığınız macunlar aslında...

Diş macunu kullanırken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekmektedir. Basit ve zararsız gibi görünse de dikkatsiz kullanımlar başınıza dert olabilir!

Dişler macunsuz fırçalanabilir mi?

Her gün en az 2 kez dişleri fırçalamak gerekiyor. Peki, fırçalama sırasında mutlaka macun kullanmak gerekir mi?

Çok Okunanlar