kısırlık Haberleri

Kimi öptüğünüze dikkat edin! Bu hastalığa yakalanabilirsiniz!

Öpüşmek kısırlık yapar mı? Açıklanamayan kısırlığın öpüşme yoluyla bulaşan bir virüs arasında bağlantı olduğunu biliyor muydunuz? İşte nedeni!

Kısırlık testi nasıl yapılır?

Kısırlık testi nasıl yapılır? En çok merak edilen bu sorunun yanıtını Kadın Hastalıkları - Doğum - Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Şule Selvi Esatağa'dan öğrendik.

Hamile olmadığınız halde göğüsten süt geliyorsa...

Kısırlık anlaşılır mı?  Partnerinizle korunmadan ilişkiye girdiniz ancak her şeyin normal olduğunu düşünürken hamile kalamıyorsanız işte kısırlık ve belirtileri

Öpüşmek kısır yapabilir!

Öpüşmek zararlı mıdır? Öpüşmek ile hastalık bulaşır mı? Uzmanlar öpüşmenin kısıra neden olabileceği konusunda uyardı!

Kadınların illet ettiği 5 hastalık!

Kadınların düzenli olarak muayene olması ve bazı testleri yaptırması gerekmektedir. Aksi taktirde kadınlarda bu 5 hastalık yakanızı bırakmayabilir!

Hamile kalamıyorsanız nedeni bu olabilir!

Kısırlık nedenlerinden birinin de çinko eksikliği olduğunu biliyor musunuz? Op. Dr. Betül Görgen'e göre düşük çinko kısırlık nedeni.

Lazer hakkında doğru bilinen yanlışlar!

Özellikle kadınların istenmeyen tüyleri aldırmada sıklıkla kullanılan lazer-epilasyon uygulamaları neredeyse vazgeçilmezi oynuyor!

Bu ilacı kullanan erkeklerin çocuğu olmayabilir!

Gripten romatizmaya, fibromiyaljiden spor yaralanmalarına kadar çok geniş bir alanda kullanılan ağrı kesici ‘ibuprofen’, erkeklerde kısırlık yapabilir.

Kısır erkekler çocuk sahibi olabilir mi?

Kısır erkekler tüp bebek ile çocuk sahibi olabilir mi? çok merak edilen o soruyu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Doktor Betül Görgen, sizin için yanıtladı.

Kardeşinin çocuğunu doğurdu!

Dört düşük yapan ve gebe kalamayan kadının kardeşinden inanılmaz yardım.

Bebeğinizin testislerini kontrol edin!

Medical Park Bursa Hastanesi Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Mete Kilciler, el muayenesiyle tespit edilebilen hastalıkta erken teşhisin çok önemli olduğunu belirtti.

Bu bebeklere ba-yı-la-cak-sı-nız!

Çocukların en sevimli halleri yüzünüzde tebessüm yaratacak. Birbirinden sevimli çocuklar ve bebeklerin fotoğraflara yansıyan komik hallerine bayılacaksınız.

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Ay'ın kalp krizinden ölmediğini söyledi.
Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti! Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti!
Şarkıcı Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' diyerek sitem etti!
Çok Okunan Yazıları
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!