kas Haberleri

Sporu bıraktıktan sonra kaslar sarkar mı?

Sporu bıraktıktan sonra kaslar sarkar mı ? Spor bırakıldıktan sonraki süreci Spor Eğitmeni Yusuf Özden'den öğrendik. İşte tüm merak edilenler!

Göbeğinizi eritmek istiyorsanız bunlara dikkat edin!

Göbek eritmenin püf noktaları neler? İşte göbeğini kısa süre içerisinde eritmek isteyenler için dikkat edilmesi gereken püf noktalar!

Kas ve iskelet sistemini korumak için neler yapabiliriz?

Kas ve iskelet sistemini korumak için neler yapabiliriz? Tüm merak edilenleri Fizyoterapist Merve Selen Akkurt'tan öğrendik.

Fit bir görünüm için kas estetiği yöntemi!

Kas estetiği nedir, kimlere yapılır? Fit kaslı bir görünüm için yıllarca spor yapmak yerine olan kaslara kas estetiği ile belirginleştirmek mümkün!

Kas erimesinden korunmanın 5 yöntemi!

Kas erimesinden korunma yolları nelerdir? Kas erimesi neden olur? Çeşitli nedenler sonucunda kas erimesi sorunu ile başa çıkmanın 5 yöntemini biraraya getirdik!

Kas yapmanın yolu bu besinlerden geçiyor!

Vücuttaki kas oranını artırmak için sadece yüksek performans egzersiz yapmanın yanında bazı besinleri tüketerek de arttırabilirsiniz! Neslihan Aktepe sıraladı!

Botoks hakkında doğru bilinen yanlışlar

Bizdeki algısı devasa çirkinlik ve estetik harikası yapay bir şeymiş gibi olsa da işin doğrusunu Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman'a sorduk.

Spor Yapmadan Kas Yapmak Mümkün

Herkes fit bir vücut ister ama çoğumuzun spor yapmamak için bir bahanesi vardır. Vaser hi-def tekniği spor yapmadan yağ dokularına istenen şeklin verilmesini mümkün kılıyor.

Kaslı vücutlarıyla görenleri şaşkına çeviriyorlar!

Son yıllarda vücut geliştirmek kadınlar arasında oldukça ilgi görüyor. Ancak bazıları için vücut geliştirmek sağlıklı kaslara sahip olmanın ötesinde bir tutku ve ortaya çıkan görüntü şaşırtıyor.

Güçlü bacakların beyine şaşırtıcı etkisi!

İngiliz bilim insanları kadınlarda bacakların güçlü olmasının beyin üzerine etkilerini inceledi. Sonuçlar, egzersizin sadece vücut için değil beyin için de önemli olduğunu gösteriyor.

Erkekler için kas arttırıcı beslenme önerileri!

Spor yapan birçok erkek, kas kütlesini arttırıp fit bir vücuda sahip olmak istiyor. Herkesin kafasındaki soru ise aynı: Antrenman öncesi ve sonrası kasların artışını desteklemek için ne yemeliyim?

Çok Okunanlar