varis Haberleri

Ameliyatsız varis tedavisi arıyorsanız buraya dikkat!

Varis hastalığı erkeklere oranla kadınlarda daha çok karşılaşılan sağlık sorunlarından biridir ameliyat olmak istemeyenler için yeni yöntem hakkında derledik!

Kışa girerken varislerden ameliyat olmadan kurtulabilirsiniz!

Gece krampları veya şiddetli ağrılara neden olan varis hastalığından ameliyat olmadan kurtulabilirsiniz.

Varis hakkında bildiklerinizi unutun işte 6 yanlış!

Varis hakkında kulaktan dolma bilgilere dikkat zira bu yanlışlar tedavi aşamasını yanlış şekillendirebilir işte varis hakkında doğru bilinen 6 yanlış!

Yazın güneşin altında çok yatıyorsanız dikkat!

Varis şikayetleri olan hastaların dikkat etmesi gereken konuları ve tedavi yöntemleri hakkında merak edilenleri bir araya getirdik.

Variste estetik tedavi yöntemleri neler?

Variste estetik tedavi yöntemleri neler? Tüm merak edilenleri Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk'ten öğrendik.

Varis hastalığında damar görünümünden kurtulmak için...

Varis hastalığında damar görünümünden kurtulmak için tedavi yöntemlerini sıralayan Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk sıraladı!

Variste estetik tedavi yöntemleri neler?

Variste estetik tedavi yöntemleri neler? Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk'ten damar tıkanıklığı hakkında merak edilenleri öğrendik.

Varislerden kurtaran yöntemler!

Bir çok kişinin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen varis tedavisine yardımcı günlük hayatta yapmanız gerekenleri bir araya getirdik!

Varis hakkında bilmeniz gereken 7 özellik!

Varis hastalığı neden olur? Genellikle bacaklarda görülen ve yaşam kalitesini düşüren varis hastalığı hakkında bilinmesi gereken 7 bilgiyi paylaştık!

Ölüm sonrası vücuttaki tüm kan...

Hayati önem taşıyan sağlık sorularının temelini taşıyan damarlar hakkında bilinmesi gereken tüm ilginç bilgileri sizlerle paylaştık!

Asıl yorgunken egzersiz yapmak gerekiyor!

Varisten korunma yolları ve tedavisi nedir? Uzmanlar uyarıyor! Yorgunken bile spor yapmayı ihmal etmeyin. Varisten korunmak için egzersiz şart. İşte nedeni!

Bacak bacak üstüne atarak oturmayın!

Varis nedir? Varis neden olur? Bacaklarınızdaki varis oluşumunu engellemek için bu önerilere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz!

Varis tedavisi yaptırmak isteyenler için en uygun mevsim...

Varis tedavi hangi mevsimde yapılır? Gerek görünümü gerekse ağrıları nedeniyle sağlık porblemi olan varisten kurtulmanın en güzel mevsimi sonbahar kış!

Varisi olanlar dikkat! Beslenmenizi gözden geçirin!

Varis sorunu her kadının korkulu rüyasıdır. Özellikle bacak kısmındaki damar damar görünümünün oluşmaması ve önlenmesi için beslenmeye dikkat!

Yüksek topuklu ayakkabılar bu hastalığa yol açıyor!

Varis nedir? Varis belirtileri nelerdir? Varis neden oluşur? İşte günümüzde giderek daha fazla kişide görülen varisi önlemenin yolları!

Gün içinde çok ayakta duruyorsanız varis sizide vurabilir!

Varis belirtileri nelerdir? Sağlık açısından ve estetik açısından bir çok sorunlara neden olan varis hastalığı neredeyse toplumsal bir sorun haline geldi!

Çok Okunanlar
Bu hata ayaklarınızda nasır çıkmasına neden oluyor! Bu hata ayaklarınızda nasır çıkmasına neden oluyor!
Nasır neden çıkar? Nasır nasıl geçer? İşte ayak temizliğine yeteri kadar özen gösterilmemesi sonucunda ortaya çıkan nasıra dair tüm bilinmeyenler!
Yeşilçam'ın yıldızından skandal itiraf tecavüzcüsüne aşık oldu! Yeşilçam'ın yıldızından skandal itiraf tecavüzcüsüne aşık oldu!
Yeşilçam'ın yıldız isimlerinden olan Sevtap Parman takıntılı hayranı tarafından tecavüze uğradığını anlattı 'tecavüz vardı ama aşk da vardı' dedi.
Daha sağlıklı böbrekler için 7 altın kural! Daha sağlıklı böbrekler için 7 altın kural!
Geçmişten günümüze kadar giderek artış gösteren sağlık sorunlarından biri de böbrek rahatsızlığıdır. Böbrek sağlığı için dikkat edilmesi gerekenler neler?
Maydonozun bu faydası inanılmaz! Maydonozun bu faydası inanılmaz!
İçerisinde A, B, C ve K vitaminleri bulunduran maydonozun öyle bir faydası ortaya çıktı ki duyunca sofralarınızdan eksik etmeyeceksiniz.
Bu halini unutun! Ferdi Tayfur'un yeni imajı şaşırttı! Bu halini unutun! Ferdi Tayfur'un yeni imajı şaşırttı!
Ferdi Tayfur, son imajıyla sosyal medyada gündem oldu. 75 yaşındaki Tayfur'u hayranları, beyazlamış sakalları ve saçlarıyla tanınmakta güçlük çekti.