varis Haberleri

Ameliyatsız varis tedavisi arıyorsanız buraya dikkat!

Varis hastalığı erkeklere oranla kadınlarda daha çok karşılaşılan sağlık sorunlarından biridir ameliyat olmak istemeyenler için yeni yöntem hakkında derledik!

Kışa girerken varislerden ameliyat olmadan kurtulabilirsiniz!

Gece krampları veya şiddetli ağrılara neden olan varis hastalığından ameliyat olmadan kurtulabilirsiniz.

Varis hakkında bildiklerinizi unutun işte 6 yanlış!

Varis hakkında kulaktan dolma bilgilere dikkat zira bu yanlışlar tedavi aşamasını yanlış şekillendirebilir işte varis hakkında doğru bilinen 6 yanlış!

Yazın güneşin altında çok yatıyorsanız dikkat!

Varis şikayetleri olan hastaların dikkat etmesi gereken konuları ve tedavi yöntemleri hakkında merak edilenleri bir araya getirdik.

Variste estetik tedavi yöntemleri neler?

Variste estetik tedavi yöntemleri neler? Tüm merak edilenleri Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk'ten öğrendik.

Varis hastalığında damar görünümünden kurtulmak için...

Varis hastalığında damar görünümünden kurtulmak için tedavi yöntemlerini sıralayan Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk sıraladı!

Variste estetik tedavi yöntemleri neler?

Variste estetik tedavi yöntemleri neler? Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk'ten damar tıkanıklığı hakkında merak edilenleri öğrendik.

Varislerden kurtaran yöntemler!

Bir çok kişinin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen varis tedavisine yardımcı günlük hayatta yapmanız gerekenleri bir araya getirdik!

Varis hakkında bilmeniz gereken 7 özellik!

Varis hastalığı neden olur? Genellikle bacaklarda görülen ve yaşam kalitesini düşüren varis hastalığı hakkında bilinmesi gereken 7 bilgiyi paylaştık!

Ölüm sonrası vücuttaki tüm kan...

Hayati önem taşıyan sağlık sorularının temelini taşıyan damarlar hakkında bilinmesi gereken tüm ilginç bilgileri sizlerle paylaştık!

Asıl yorgunken egzersiz yapmak gerekiyor!

Varisten korunma yolları ve tedavisi nedir? Uzmanlar uyarıyor! Yorgunken bile spor yapmayı ihmal etmeyin. Varisten korunmak için egzersiz şart. İşte nedeni!

Bacak bacak üstüne atarak oturmayın!

Varis nedir? Varis neden olur? Bacaklarınızdaki varis oluşumunu engellemek için bu önerilere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz!

Varis tedavisi yaptırmak isteyenler için en uygun mevsim...

Varis tedavi hangi mevsimde yapılır? Gerek görünümü gerekse ağrıları nedeniyle sağlık porblemi olan varisten kurtulmanın en güzel mevsimi sonbahar kış!

Varisi olanlar dikkat! Beslenmenizi gözden geçirin!

Varis sorunu her kadının korkulu rüyasıdır. Özellikle bacak kısmındaki damar damar görünümünün oluşmaması ve önlenmesi için beslenmeye dikkat!

Yüksek topuklu ayakkabılar bu hastalığa yol açıyor!

Varis nedir? Varis belirtileri nelerdir? Varis neden oluşur? İşte günümüzde giderek daha fazla kişide görülen varisi önlemenin yolları!

Gün içinde çok ayakta duruyorsanız varis sizide vurabilir!

Varis belirtileri nelerdir? Sağlık açısından ve estetik açısından bir çok sorunlara neden olan varis hastalığı neredeyse toplumsal bir sorun haline geldi!

Çok Okunanlar
Burun çevresinde çıkan sivilcelere dikkat! Burun çevresinde çıkan sivilcelere dikkat!
Burun çevresinde çıkan sivilceler felç ve ölüme kadar giden tehlikeli bir durum. Burun çevresinde çıkan sivilcelerin nedenleri içeriğimizde...
Kadir Doğulu aldatıldı magazin duayeni bombayı patlattı! Kadir Doğulu aldatıldı magazin duayeni bombayı patlattı!
Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagün son günlerde magazin gündeminin zirvelerinde. Ali Eyüboğlu'nun Kadir Doğulu aldatıldı sözleri ise haberlere tuz biber ekecek
Seray Sever'den  10 yaş küçük eşiyle olay yatak odası pozu! Seray Sever'den 10 yaş küçük eşiyle olay yatak odası pozu!
47 yaşındaki ünlü sunucu Seray Sever, sosyal medya hesabından kendisinden 10 yaş küçük eşi Eray Sünbül ile yatakta çektirdiği bir pozu paylaştı.
Kaza raporu ortaya çıktı! Alişan'ı zora sokacak detaylar! Kaza raporu ortaya çıktı! Alişan'ı zora sokacak detaylar!
Şarkıcı Alişan ve ailesinin ölümden döndüğü kazayla ilgili rapor ortaya çıktı. Raporda Alişan'ın hız limitinin 120 olduğu yolda 150 km hızla gittiği belirtildi.
Aldatılan damat düğünde gelinden öyle bir intikam aldı ki... Aldatılan damat düğünde gelinden öyle bir intikam aldı ki...
Singapur'da nişanlısının kendisini aldattığını öğrenen damat kendi düğününde gelinin başka erkeklerle çekilmiş görüntülerini konukları izleterek intikam aldı.
Çok Okunan Yazıları