varis Haberleri

Kışa girerken varislerden ameliyat olmadan kurtulabilirsiniz!

Gece krampları veya şiddetli ağrılara neden olan varis hastalığından ameliyat olmadan kurtulabilirsiniz.

Ameliyatsız varis tedavisi arıyorsanız buraya dikkat!

Varis hastalığı erkeklere oranla kadınlarda daha çok karşılaşılan sağlık sorunlarından biridir ameliyat olmak istemeyenler için yeni yöntem hakkında derledik!

Varis hakkında bildiklerinizi unutun işte 6 yanlış!

Varis hakkında kulaktan dolma bilgilere dikkat zira bu yanlışlar tedavi aşamasını yanlış şekillendirebilir işte varis hakkında doğru bilinen 6 yanlış!

Yazın güneşin altında çok yatıyorsanız dikkat!

Varis şikayetleri olan hastaların dikkat etmesi gereken konuları ve tedavi yöntemleri hakkında merak edilenleri bir araya getirdik.

Variste estetik tedavi yöntemleri neler?

Variste estetik tedavi yöntemleri neler? Tüm merak edilenleri Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk'ten öğrendik.

Varis hastalığında damar görünümünden kurtulmak için...

Varis hastalığında damar görünümünden kurtulmak için tedavi yöntemlerini sıralayan Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk sıraladı!

Variste estetik tedavi yöntemleri neler?

Variste estetik tedavi yöntemleri neler? Kalp ve Damar hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk'ten damar tıkanıklığı hakkında merak edilenleri öğrendik.

Varislerden kurtulmak için bu yöntemler mucize yaratıyor!

Bir çok kişinin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen varis tedavisine yardımcı günlük hayatta yapmanız gerekenleri bir araya getirdik!

Varis hakkında bilmeniz gereken 7 özellik!

Varis hastalığı neden olur? Genellikle bacaklarda görülen ve yaşam kalitesini düşüren varis hastalığı hakkında bilinmesi gereken 7 bilgiyi paylaştık!

Ölüm sonrası vücuttaki tüm kan...

Hayati önem taşıyan sağlık sorularının temelini taşıyan damarlar hakkında bilinmesi gereken tüm ilginç bilgileri sizlerle paylaştık!

Asıl yorgunken egzersiz yapmak gerekiyor!

Varisten korunma yolları ve tedavisi nedir? Uzmanlar uyarıyor! Yorgunken bile spor yapmayı ihmal etmeyin. Varisten korunmak için egzersiz şart. İşte nedeni!

Bacak bacak üstüne atarak oturmayın!

Varis nedir? Varis neden olur? Bacaklarınızdaki varis oluşumunu engellemek için bu önerilere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz!

Varis tedavisi yaptırmak isteyenler için en uygun mevsim...

Varis tedavi hangi mevsimde yapılır? Gerek görünümü gerekse ağrıları nedeniyle sağlık porblemi olan varisten kurtulmanın en güzel mevsimi sonbahar kış!

Varisi olanlar dikkat! Beslenmenizi gözden geçirin!

Varis sorunu her kadının korkulu rüyasıdır. Özellikle bacak kısmındaki damar damar görünümünün oluşmaması ve önlenmesi için beslenmeye dikkat!

Yüksek topuklu ayakkabılar bu hastalığa yol açıyor!

Varis nedir? Varis belirtileri nelerdir? Varis neden oluşur? İşte günümüzde giderek daha fazla kişide görülen varisi önlemenin yolları!

Gün içinde çok ayakta duruyorsanız varis sizide vurabilir!

Varis belirtileri nelerdir? Sağlık açısından ve estetik açısından bir çok sorunlara neden olan varis hastalığı neredeyse toplumsal bir sorun haline geldi!

Çok Okunanlar
Tuğba Özay'ın son hali hayranlarını üzdü! Tuğba Özay'ın son hali hayranlarını üzdü!
Ünlü model Tuğba Özay, bir klip çekimi için saçlarını sıfıra vurdurdu. Özay'ın klip çekimine ait bu kareleri takipçilerini endişelendirdi.
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Mehmet Ali Erbil'den hayranlarını yıkan haber! Mehmet Ali Erbil'den hayranlarını yıkan haber!
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, fenalaşarak Maslak'ta özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.
Egzama ve mantarı anında geçiriyor! Egzama ve mantarı anında geçiriyor!
Hindistan cevizi ve yağı insan vücuduna faydalarıyla şaşırtıyor. Şifa kaynağı bitki egzama ve mantarı yok ediyor. İşte hindistan cevizinin diğer yararları!
Çok Okunan Yazıları
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik
Hande Büşra Koca Hande Büşra Koca
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ