Acun Ilıcalı ile aşk iddiaları sonrası Itır Esen'den ilk paylaşım

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Itır Esen, aşk iddialarının ortaya çıkması sonrası Instagram'dan ilk paylaşımını yaptı. Paylaşıma yorumlar ise olay.

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Itır Esen, aşk iddialarının ortaya çıkması sonrası Instagram hesabından ilk paylaşımını yaptı. Yılbaşı makyajını gösteren bu fotoğrafı takipçileriyle paylaşan Itır Esen, not olarak da "Yeni yıl gecesi makyajı" notunu düştü. Itır Esen'in son paylaşım takipçilerini de ikiye böldü. Acun Ilıcalı ile aşk iddiaları üzerine sessizliğe gömülen ünlü modelin takipçilerinin bir kısmı çifti yakıştırırken, bir kısmı ise Acun Ilıcalı ile Itır Esen'in arasındaki yaş farkıyla ilgili sert yorumlarda bulundular. 

8 1

Itır Esen'in Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'na benzerliği de takipçiler arasında yorum savaşı yarattı. Bir kısım Itır Esen'in Şeyma Subaşı'ndan daha güzel olduğunu söylerken, diğer bir kısım da Itır Esen'in Şeyma Subaşı'yı taklit ettiği iddiasında bulundular. 

8 2

Instagram fotoğrafları arasında makyajsız görüntülerini de paylaşan Itır Esen'in Instagram hesabında Acun Ilıcalı ile aşk yaşadıkları iddiasının ortaya çıkması sonrası takipçi yağıyor. Aşk haberlerinin ilk çıktığı saatlerde 30 bin takipçisi bulunan Itır Esen'in Instagram hesabında 24 saatte 15 binden fazla yeni takip geldi.

8 3

İşte Itır Esen ile Acun Ilıcalı aşkı haberlerine takipçilerinin yaptığı bazı yorumlar...

ITIR ESEN İLE ACUN ILICALI'NIN YAN YANA İLK GÖRÜNTÜLERİ... TIKLAYIN

8 4