Acun Ilıcalı yeni sevgilisi Itır Esen ile aşkın ilk görüntüleri ortaya çıktı!

Acun Ilıcalı ve kısa süre önce aşk iddialarının atıldığı 2017 Miss Turkey güzeli ile aynı karede çekilmiş fotoğraflar ortaya çıktı!

Acun Ilıcalı yeni sevgilisi Itır Esen ile aşkın ilk görüntüleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz akşam magazin gündemine bomba gibi Acun Ilıcalı ve Itır Esen aşk yaşadığı iddia edilmesiyle 2019'un sürpriz aşk yaşayan ünlüler listesinde bir numaraya çıktı! Gündeme bomba gibi düşen aşk iddiasında 2 Ocak'ta Dubai'ye gittikleri ve İstanbul'da de bir kaç mekanda beraber görüntülendikleri ortaya çıkmıştı. Ancak aynı kareyi paylaşan Itır Esen ve Acun Ilıcalı'nın aynı karede yer alan görüntüleride ortaya çıktı!

 

1999 doğumlu olan Itır Esen  2017 Miss Turkey güzeli seçilmesine rağmen 15 Temmuz Şehitleri hakkında attığı bir tweet yüzünden tacının elinden geri alınmasıyla bir süre gündemden düşmemişti. Geçtiğimiz akşam İstanbul'da bir kaç mekanda da beraber görüldükleri dedikodularının yayılmasıyla beraber 2 Ocak'ta birlikte Dubai'ye gittikleri iddia edilmişti. Ancak kısa bir süre önce Snob magazinin yayınladığı fotoğrafta 2 Ocak 2019'da Dubai'de Robertos adlı lüks restoranda yemek yedikleri esnada çekilmiş olan fotoğraflarına ulaşıldı. İşt eo fotoğraf...

acun ılıcalının yeni sevgilisi ıtır esen ile görüntüleri ortaya çıktı

Yorumlar