Beren Saat'ten çok konuşulacak yeni paylaşım

Beren Saat sosyal medya hesaplarından dikkat çeken paylaşımlar yapmayı sürdürüyor. Beren Saat bu kez de 'ataerkil' göndermesi yaptı.

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle Kenan Doğulu ile boşanacağı konuşulan Beren Saat, yeni bir Instagram paylaşımı daha yaparak, “Kadınların erkeklerden daha fazla uykuya ihtiyacı var” ifadesini kullandı. 26 Şubat'ta Instagram'da paylaştığı hüzünlü doğum günü notuyla şaşırtan, Kenan Doğulu ile boşanacağı konuşulan Beren Saat, bugün Instagram hesabından şu sözü paylaştı: “Kadınların erkeklerden daha fazla uykuya ihtiyacı var, çünkü ataerkillikle mücadele etmek yorucu.”

BEREN SAAT'İN ESKİ SEVGİLİ EFE GÜRAY KİMDİR, NASIL ÖLDÜ?

5 1

35 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde, 5 yıl önce ABD'de evlendiği Doğulu ile sosyal medyadaki düğün fotoğraflarını silmesiyle ilgili soruya boşanma iddialarını güçlendiren bir cevap vermişti.

5 2

Evliliğinde ciddi bir kriz olduğu söylentileri çıkan Beren Saat, “Bana biraz zaman verin, düşüneyim” demişti.


5 3

Beren Saat’in Instagram’da yaptığı “En hüzünlü doğum günüm” paylaşımı, Kenan Doğulu ile boşanacakları iddialarına yol açmıştı. Doğulu, bunun üzerine "Boşanma yok" diye açıklama yapsa da Beren Saat'in son cevabı ortada bir belirsizlik olduğu yorumlarına neden olmuştu.

5 4