Efe Güray kimdir nasıl öldü Beren Saat'ten kafaları karıştıran doğumgünü mesajı

Efe Güray kimdir, nasıl öldü? Beren Saat'in eski sevgilisi Efe Güray Beren Saat'in kendi doğumgünü için yazdığı hüzünlü mesaj sonrası yeniden gündemde.

Efe Güray kimdir nasıl öldü Beren Saat'ten kafaları karıştıran doğumgünü mesajı

Beren Saat 35 yaşına girdi. Sosyal medya hesabından kendi doğumgünüyle ilgili oldukça hüzünü bir mesaj paylaştı. 2014 yılından bu yana Kenan Doğulu ile evli olan Beren Saat, mesajında eski sevgilisi Efe Güray'ı andı. Oldukça depresif satırlar yazan Beren Saat'in "Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim..." diye yazdı. Beren Saat'in bu satırları güzel oyuncu ile eşi Kenan Doğulu'nun arasının bozuk olduğu dedikodularını beraberinde getirdi. Beren Saat eski sevgilisi Efe Güray'ı da şu satırlarla andı: 

"Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı."

İşte Beren Saat'in makyajsız bir fotoğrafıyla birlikte paylaştığı 35'nci yaş günü mesajı:

"Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim :)

Efe Güray kimdir Beren Saat'in eski sevgilisi nasıl öldü

AYAK BASTIĞIM EN KARANLIK DOĞUMGÜNÜ

Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum.

Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine... İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!..."

Beren Saat Efe Güray

BEREN SAAT'İN ESKİ SEVGİLİSİ EFE GÜRAY KİMDİR, NASIL ÖLDÜ?

Efe Güray, Beren Saat'in liseden beri sevgilisi ve en yakın arkadaşıydı. Beren Saat'i ünlüler kervanına katan yarışma Türkiye'nin Yıldızları'na katılmasına ön ayak olan isim Efe Güray'dı. Elemeler öncesinde uzun bir kuyrukta bekleyen adayların arasında, Beren Saat yerine Efe sıra tutuyordu. Röportaj yapmak isteyen kameralara ise gülümseyerek "Kız arkadaşım için sıra tutuyorum, onun yorulmasını istemedim!" diyordu. 

Beren Saat'i ilk bu şekilde tanımıştık: Sevgilisi tarafından çok sevilen ve desteklenen şanslı kız olarak!

Beren Saat o sırada 20 yaşındaydı ve İşletme Fakültesinde okuyordu. Lisede sürekli dans ve tiyatroyla ilgilenmesine rağmen bu tarz bir işe girişmeye cesaret edemiyordu. Beren'e cesaret veren, onu hayallerinin peşinde koşması için motive eden kişi 3 yıllık sevgilisi Efe'ydi. Beren Saat'in tabiriyle "kolundan tutup" yarışmaya götürmüştü.

TRAFİK KAZASI SEVGİLİLERİ AYIRDI

Efe Güray, arkadaşının kullandığı bir arabada trafik kazası geçirerek hayatını kaybetmişti. Beren Saat yıllar sonra talihsiz olayı şöyle anlattı:

"Kardeşi aradı. Gazi Hastanesi’ne nasıl gittiğimi hatırlamıyorum. Kopuk oralar. Yol boyu dua ettim. Ama Efe gitmişti, hissettim. Onu hastaneye yetiştirmeye çalışan ambulansta ölmüş. Onu son kez görmek ve dokunmak istedim.."

 

Yorumlar