Demet Akbağ'ın oğlu Ali Çika kimdir kaç yaşında babasına bu notları yazmış!

Demet Akbağ ve Zafer Çika'nın oğlu Ali Çika kimdir, kaç yaşında? Demet Akbağ'ın oğlu Ali Çika'nın Instagram'dan babasıyla ilgili paylaşımlarına yorum yağıyor.

Demet Akbağ ile Zafer Çika'nın oğlu Ali Çika kimdir kaç yaşında soruları ünlü oyuncunun eşinin hayatını kaybetmesi sonrası aranıyor. Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika'nın oğulları Ali Çika 19 yaşında. Tam bir futbol meraklısı olan Ali Çika, sıkı bir Galatasaray taraftarı. Öyle ki Ali Çika'nın Instagram sayfası Galatasaray'la ilgili paylaşımlarla dolu. 

11 1

Demet Akbağ ve Zafer Çika'nın yakın dostları olan Fatih Terim Ali Çika'nın da idollerinden biri. Aynı zamanda Demet Akbağ için 'Manevi annem' diyen Arda Turan ile Ali Çika da yakın dost. 

11 2

Ali Çika Instagram hesabından ailesiyle ilgili de çokca paylaşım yapıyor. Annesi Demet Akbağ ve babası Zafer Çika'yla çekilen bu fotoğrafı 2015 yazında Yunanistan'ın Symi adasındaki tatillerinden. 

DEMET AKBAĞ EŞİ ZAFER ÇİKA'YA OLAN AŞKINI BÖYLE ANLATMIŞ!

11 3

Demet Akbağ oğlu Ali'yle ilgili verdiği bir röportajda "Hamuru iyi" demişti. Ali'nin her zaman olgun karakterli bir çocuk olduğunu söyleyen Demet Akbağ, oğlu 39 yaşında doğurduğunu ve daha erken yaşta doğsaydı bir kardeşinin olmasını isteyeceğini söylemişti. Eğitimini sürdüren Ali Çika'nın oyunculuğa yeteneği olduğunu da söyleyen Demet Akbağ, "Yeteneği var ama isteği yok. O bir şeyi tam olarak yapmıyorsa hiç yapmaz" demişti. 

11 4