Zafer Çika kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor Demet Akbağ'ın eşine olan aşkını böyle anlattı!

Zafer Çika kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor? Demet Akbağ eşi Zafer Çika'ya olan aşkını ve oğulları Ali Çika'ya yıllar önce öyle bir anlatmıştı ki...

Zafer Çika kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor Demet Akbağ'ın eşine olan aşkını böyle anlattı!

Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika İzmir'de geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi. Demet Akbağ ile 20 yıllık evli olan Zafer Çika'nın mesleği yapımcılıktı. Uzun süreli ilişkilerini 1999 yılında Milano'da evlenerek taçlandıran Demet Akbağ ve Zafer Çika'nın Ali adında bir de oğulları vardı. Demet Akbağ ve Zafer Çika çifti yıllardır süren güzel ilişkileri nedeniyle parmakla gösterilen çiftlerdendi. Demet Akbağ yıllar önce verdiği bir röportajda eşi Zafer Çika'ya olan aşkını anlatmıştı. 

AŞKI UĞRUNA İSTANBUL'A TAŞINMIŞ

Zafer Çika doğma büyüme İzmirli. İşi gücü İzmir'de olan Zafer Çika, Demet Akbağ'a olan aşkı nedeniyle İstanbul'a taşınmış. Büyük aşka birbirlerine bağlanan çift evlilik için ise çocuk sahibi olmayı beklemişti. Yıllarca "Çocuğumuz olursa evleniriz" diyen çift 19 Eylül 1999'da Milano'da dünya evine girdi. Demet Akbağ ve Zafer Çika'nın evlilik kararının ardında ise küçük bir sürpriz vardı. 39 yaşındaki Demet Akbağ hamileydi. Üstelik yaşı nedeniyle çocuk sahibi olmaktan vazgeçtiği dönemde. Demet Akbağ ve Zafer Çika'nın oğulları Ali 2000 yılında dünyaya gelir. Zafer Çika için bu mutluluktan havalara uçma nedeniydi. Çünkü büyük aşkla bağlantığı Demet Akbağ'dan bir çocuğu olmuştu. 

KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Demet Akbağ eşi Zafer Çika'ya daha önce de kaybetme korkusu yaşamıştı. Mayıs 2014'de Arda Turan'ın Şampiyonlar Ligi Yarı Finali'ndeki maçını izlerken fenalaştı ve kalp krizi geçirdi. Kalp damarlarından birine stent takılan Zafer Çika, kısa sürede sağlığına kavuştu. 

Zafer Çika kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor

HALA BİRBİRİMİZİ CEZBEDİYORUZ

Demet Akbağ yıllar önce evliliği ve Zafer Çika'ya olan aşkıyla ilgili verdiği röportajda şunları anlatmıştı:

"Aşk bitmiyor, heyecan bitiyor. Birbirimizi hâlâ özlüyoruz, birbirimiz olmadan ne yapıyorduk, onu unuttuk. Karşı cins olarak yanımda ondan başkasını düşünemiyorum, o da benim gibi. Hâlâ birbirimizi cezbediyoruz, İlişkimiz o yüzden devam ediyor, yoksa sürmez.

AŞIK BİR ANNE BABASI VAR!

Oğlunuz sevgi ve saygı dolu bir ortamda büyüdü. Birbirlerine âşık bir anne ve babası var. Doğru. Bir de yakınlarımın, “Demet’in artık çocuğu” olmaz dedikleri bir anda Ali geldi ve o kadar çok insanı sevindirdi ki... Genel olarak da çok sevilen bir çocuk oldu. Biz de geç yaşta anne-baba olup buldumcuk olmadık. Kıymet bilip mantıklı ve tecrübeli bir anne olarak Ali’yi doğru büyüttüğüme inanıyorum. 

GENÇ YAŞTA TANIŞSAK BELKİ SÜRMEZDİ

Kıymet bilmekten kaynaklanıyor. Belki çok genç yaşta tanışsaydık böyle olmazdı. İyi arkadaş olduk. Aşkın ilk heyecanı bitse de, arkadaş olunca birbirinden vazgeçemiyorsun.

BAYILIYORUM KOCAMA

Zafer Çika'nın kendisiyle her zaman gurur duyduğunu da söyleyen Demet Akbağ, "Ay hem nasıl! Çok iyi bir adamdır. Bayılıyorum kocama...

BİZİM EVİN KOMİĞİ O

Valla beni devamlı güldürüyor. O yüzden şikâyetçiyim. Çok komik çünkü. Güldürünce de bütün romantizm yok olup gidiyor. Bizim evin komiği o."

 

 

Yorumlar