Selim Selimoğlu kimdir aslen nereli ne iş yapıyor Bengü'den önceki sevgilileri...

Selim Selimoğlu kimdir aslen nereli ne iş yapıyor? Bengü'nün eşi Selim Selimoğlu aslen Rizeli bir armatör. Selim Selimoğlu'nun eski sevgilileri ise tam bir sır.

Selim Selimoğlu kimdir aslen nereli ne iş yapıyor Bengü'den önceki sevgilileri...

Selim Selimoğlu kimdir sorusu şarkıcı Bengü'yle olan ilişkisiyle magazin gündeminin en çok sorulan soruları arasına girdi. Bengü ile 29 Ağustos 2018'de evlenen Selim Selimoğlu kimdir, aslen nereli, ne iş yapar sorularıyla birlikte Selim Selimoğlu'nun yaşı, boyu da merak ediliyor. Selim Selimoğlu hakkında en çok aranan bir diğer soru ise Selim Selimoğlu'nun eski sevgilileri. Bengü'ye olan aşkını evlilikle taçlandıran Selim Selimoğlu'nun biyografisin elmaelma.com olarak siz okurlarımız için derledik. İşte Selim Selimoğlu hakkında merak ettikleriniz...

Selim Selimoğlu kimdir sorusuna önce genç işadamının geçmişiyle başlayalım. Selim Selimoğlu 1979 doğumlu, yani 38 yaşında. Selim Selimoğlu aslen Rizeli. İşadamı olan Selim Selimoğlu armatörlük yapıyor. Aile şirketlerinde yönetici olan Selim Selimoğlu SMAK Makina ve AKSEL OSGB'nin de sahibi. Bengü'nün anlattığına göre Selim Selimoğlu'nun Yalova'da sanayi tesisleri ve farkı sektörlerde yatırımları var.

BENGÜ VE SELİM SELİMOĞLU NASIL TANIŞTI?

Bengü ve Selim Selimoğlu'nun aşkı tam bir modern zaman masalı. Bir yanda ünlü bir kız diğer yanda zengin bir adam. Bengü, Selim Selimoğlu'yla ilişkisinin başladığı ilk günlerde tanışma hikayelerini şu sözlerle anlatmıştı:

"Biz aslında 17-18 sene önce tanışmıştık. Birbirimizi Instagram’dan takip etmeye başladık. Ben kolay kolay takip etmem kimseyi ama pat diye onu takip ettim. Hatta Selim’e de 'Kusura bakma böyle pat diye takip etmeye başladım seni, utandım' dedim. 'Bir utanmaz varsa o da benim, çok mutlu olurum' dedi. Sonra mesajlaşmaya başladık. Her şey doğum günümde, 2 Nisan’da başladı. O gün yan yana masalardaydık. Ben pastanın mumlarını üflerken yanımdaydı. Hatta o sırada arkada 'Doğum günüm bana geldiğin gündür' şarkısı çalıyordu. Çok komikti."

Selim Selimoğlu kimdir aslen nereli ne iş yapar Bengü'yle tanışma hikayelerine bakın

BENGÜ SELİM SELİMOĞLU'NA AŞKINI BÖYLE İLAN ETMİŞTİ

Uzun yıllar kimseyle birlikte olmayan Bengü, sevgilisi Selim Selimoğlu için, “Çok bekledim seni sevgilim… Yalnızlığın dibine vurdum hatta…Aşka küstüğüm zamanlar bile oldu aşk şarkıları söylerken…Çok bilmesin kimse; sevmesin de bizim kadar…Şimdi herkes bizden duysa ne güzel olmaz mı? …Çok sev sevgilim…Ölene kadar” ifadelerini kullanmıştı.

Selim Selimoğlu sevgilisi Bengü'ye 2 Nisan 2018'de Paris'te bir tek taş yüzük eşliğinde evlenme teklifi etmişti. Selim Selimoğlu ile Bengü, 29 Ağustos 2018'de görkemli bir düğünle dünya evine girmişlerdi.

SELİM SELİMOĞLU BENGÜ İLE DÜĞÜNÜ İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI

600 kişinin katıldığı düğün ve öncesindeki nişan, kına ve çeşitli organizasyonlar için işadamı Selim Selimoğlu kesenin ağzını açtı. Selimoğlu, Bengü'nün evinde düzenlenecek kına gecesi, gelinlik, nikahtan sonraki parti elbisesi, yemekli düğün ve balayı için 1 milyon liradan fazla harcama yaptı.  Bengü düğünde salonun büyük bir bahçe gibi olmasını istedi. Selim Selimoğlu bunun için dört tır dolusu orkide, şakayık ve kır çiçekleri getirtecek. Salondaki süsleme ve çiçek masrafının da 150 bin TL'yi bulduğu konuşulmuştu. Selim Selimoğlu'nun Bengü'ye evlenme teklifi ettiği tek taş yüzüğün fiyatı da 250 bin liradan fazlaydı. 

Selim Selimoğlu kimdir

Çift balayında Avrupa turuna çıktı. Rotada evlenme kararını verdikleri Paris de vardı. 

SELİM SELİMOĞLU ESKİ SEVGİLİLERİ

Bengü'yle olan ilişkisi öncesi iş dünyası dışında tanınmayan Selim Selimoğlu'nun eski sevgilileri de bir sır. 

 

 

Yorumlar