Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı izle Suna kendini affettirmeye çalışıyor!

Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı yayınlanmasını bekleyen izleyicinin heyecanı dorukta! Suna kendini Nejat'a affettirmeye çalışıyor!

Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı izle Suna kendini affettirmeye çalışıyor!

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi olan Benim Tatlı Yalanım yayınlandığı ilk bölümünden itibaren izleyicinin kalbini kazanmış durumda! 27 Haziran Perşembe günü 3. bölümü yayınlanan Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı daha yayınlanmadı! Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyiciyi kendine hayran bırakan 'Benim Tatlı Yalanım' 4. bölüm yayınlanır yayınlanmaz elmaelma.com'da bulabilirsiniz! Ekranların yeni yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım'ın başrolünü Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı, Lavinya Ünlüer paylaşıyor. 

27 Haziran Perşembe günü izleyiciyle buluşan Benim Tatlı Yalanım yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicinin dikkatini çekmiş durumda! Ekranların yeni fenomen dizisi olan Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberin içeriğinde 4. bölüm fragmanını bulabilirsiniz!

Benim Tatlı Yalanım 3. bölüm özetinde ne oldu?

Bir anda bambaşka bir hayatın içerisinde olan Suna küçük bir dikkatsizlik yüzünden kayra'nın hastalanmasına neden olur. Ancak Suna'yı hayatlarına soktuğu için pişmanlık duyan Nejat, Suna'yı işten çıkarır. Suna her ne kadar ilk başta yapmak istemediği annelikten kurtulmuş olsa da vicdanazabı duyar ve işe geri dönmek içim Nejat'a kendisini affettirmeye çalışır. Nejat her ne kadar Suna'ya güvenmesede öğreneceği gerçek karşısında ikilinin hayatı değişir. Ancak bu durumda Şevket, Suna'dan şüphelenir ve Suna'nın peşine düşer.

Yorumlar