Murat Başoğlu intihar etti mi yeğeni ile görüntülenen Başoğlu'ndan olay itiraf!

İntihar ettiği iddia edilen Murat Başoğlu, teknede görüntüleri çıkan yeğeni Burcu Başoğlu hakkında ilginç itiraflarda bulundu!

Murat Başoğlu intihar etti mi yeğeni ile görüntülenen Başoğlu'ndan olay itiraf!

Murat Başoğlu yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede ahlaksız görüntüleri çıkmıştı. Magazin gündeminin skanda olaylarından olan görütünler sonrasında kısa sürede eşinden ayrılan ve hayatı bir anda değişen Murat Başoğlu yeğeni ile çıkan görüntüler hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Burcu Başoğlu ile çıkan görüntüler sonrasında yeğeni hakkında ''Benden 150 bin dolar istedi'' gibi ilginç açıklamalarda bulundu.  

Geçtiğimiz gün intihar ettiği şeklinde iddiaların çıkmasından sonra uzun bir süredir sessizliğini koruyan Murat Başoğlu, çileden çıktı ve sessizliğini bozdu! POSTA'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuştu: ''Haberi okuduğum sırada Nişantaşı'nda yemekteydim. 14 yaşındaki oğlum da Bodrum'da görmüş. Ağlayarak beni ve annesini aradı. Bana ve aileme yapılan bu vicdansızlığı kendime izah edemiyorum''

'NE HAKLARI VAR?'

''Oğluma, canıma bunu yapmaya, hüngür hüngür ağlatmaya ne hakları var. Ben intihar edecek hiçbir şey yapmadım. İntiharı düşünseydim 1 yıl boyunca hakkımda yapılan haberler yüzünden ederdim. Bu öldürme operasyonu. Ama başaramayacaklar. Kirli eller beni FETÖ'cü de yaptı, kaçak da. Ben hiçbiri değilim.''

'AMCAM BANA TECAVÜZ ETTİ'

Murat Başoğlu, bugün de Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programının yapımcısı Bilal Özbilge'yle görüştü ve şöyle konuştu: "Hayatım boyunca yeğenimi 3 kez gördüm. Yeğenimle hayatım boyunca samimi değildim. Kendisi beni doğum günlerimde arardı. Zaten yurt dışında eğitim aldı. Üstelik ağabeyim ile de görüşmezdik mesafeliydik. Yeğenim ile eşim sık sık görüşürdü.

Yeğenim görüntülerin olmadığını öğrenince benden 150 bin dolar istedi. Ben de, 'Saçmalama ne parası istiyorsun' deyince, 'Amcam bana tecavüz etti' diye iftira atarım dedi. Görüntü ortaya çıkınca para isteği ortadan kalktı. İşte bu yüzden kumpas olduğunu düşünüyorum"

Yorumlar