Spor ayakkabı severlerin mevsimi!

Retro sevene, klasik çizgimden vazgeçemem diyene, renk düşkünlerine, dikkat çekmek isteyene, çocuğunu sevindirmek isteyene Vans'tan müjde var!

Spor ayakkabı severlerin mevsimi!

Vans Classic gururla sunar:

Tarzlar sınır tanımıyor.

Ayaklara şenlik ayakkabılar için galeriye göz atmayı da unutmayın!

Dünyanın ilk kaykay ayakkabısını yeniden yorumlamak: Era Wingtip

Dünyanın ilk kaykay ayakkabısı Era, geleneksel çift tonlu renklendirme ile siyah ve beyaz deriyi buluşturuyor. Era Wingtip, ayrıca siyah süet alternatifi ile de sunuluyor.

Kararsız kalanların tercihi: Escuela

Old Skool ve Sk8-Hi arasında gidip geliyor musunuz? Escuela, her iki klasik ayakkabıdaki en tarz ayrıntıları bünyesinde barındırıyor. Yeni Escuela, deri, süet ve kanvas alternatifleri ve bileksiz, alçak profili ile dikkat çekiyor.

Vans mirasını makosen görünümle birleştirmek: 106 Moc

106 Moc, Vans mirasındaki modelleri, ayakları yere basan mokasen görünümüyle birleştiriyor ve zengin süet alternatifleri ile sunuyor.

Vans, kızlar için tasarladı: Spectator Lo Pro

Kızlar için yepyeni bir tarz olan Spectator Lo Pro, zamana meydan okuyan bir tasarımla geleneksel dans ayakkabıları ile klasik Vans tarzını bir araya getiriyor.

Şimdiye kadar yapılmış en havalı işbirliği: Pearl Jam ve Vans

Pearl Jam 1990 yılında Seattle’da üç kişiden oluşan bir grup olarak kuruldu, 1991 yılında çıkan ilk albümleri Ten’in başarısıyla ana akıma girdi. Grunge hareketinde en etkileyici gruplardan biri olduklarını gösterdiler ve bugüne dek Pearl Jam dünya genelinde yaklaşık 60 milyon albüm sattı.

Yüzme havuzlarından rampalara: ’77 Yazı

1977 yılında Büyük Batı Kuraklığı Güney California’yı kasıp kavurdu ve hem suyu zor bulunur hale getirdi hem de yüzme havuzlarını mazide kalan bir lüks haline getirdi. Dalış ve su sıçratmaya ara verildiyse de, yaz sıcağında bu boş havuzlar bugün bildiğimiz rampa kaykayının doğum yeri oldular
 
Bu beş modellik sıkı koleksiyonda, ’77 yazında Stacy Peralta ve Tony Alva gibi öncülerin yaptığı gibi parçalanana kadar kullanılmaya adanmış iki Mid Skool ve üç Era modeli bulunuyor.

Klasiklerin DNA’sı: Style 31

Geçen ilkbahar sezonunda piyasaya sunulan Style 31, sade tasarımıyla ve hem kızlara hem erkeklere uygun tasarımı ile Vans klasikleri arasına girmeye hazırlanıyor. Style 31, Vans marka etiketi ve waffle tabanıyla klasiklerin DNA’sını taşıyor
 
Erkekler için: LP 106

Klasikler grubuna yeni giren bir diğer model, ünlü 106 Vulcanize modelinin yeniden yorumlanmış hali olan LP 106. Bu model, erkekler için daha ince bir profille sunuluyor ve 6 renk alternatifi ile dikkat çekiyor.
 
Kadınlar için: 106 Lo Pro

Kadınlar için daha ince profilli Lo Pro, çeşitli temel ve zengin renk kombinasyonlarıyla 2011’de çıkışını yapıyor.

Yenilikler: Sk8-Hi D-Lo

Sk8-Hi modelinin 2011 için yeniden elden geçirilmesiyle tasarlanan Sk8-Hi D-Lo, kaykaycılar için tasarlanan ikizinin desteksiz versiyonu olarak daha ince bir profille sunuluyor
 
Çocuklar ve bebekler için Vans tarzı: Vans Kids Classics

Bu sezon, Vans’ın Kids Classics Koleksiyonu ile en küçük çocuklar bile “Off the Wall” oluyor; ayakları yerden kesiliyor. Kavun, çizburger, muzlu, tatlı ve renkli şekerlemeli baskılarla çocuklara özel eğlenceli, çok özel alternatifler sunuluyor.  

Vans tasarım ekibi, 2011 Sonbahar/Kış sezonunda çocuklarda görünüm bakımından yetişkin modellerinin benzerlerini daha iyi yansıtan, ancak daha rahat ve çok daha önemlisi anne baba ve gençler için giymesi daha kolay yeni kalıplar sunarak Kids Classic’leri için esneklik getiriyor.


 

Yorumlar